Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajudassal kapcsolatban...

Vajudassal kapcsolatban szeretnek kerdezni?

Figyelt kérdés

Tudom, mar sok-sok kerdest tettek fel ezzel kapcsolatban, de valahogy minden kerdes mas.


Tehat:

- amikor mar kozeledik a kitolasi szakasz es nagyon erosek a fajasok, akkor hirtelen belemnyilalo iszonyat fajast kell elkepzelni, vagy folyamatosan erosodik az adott pl. egy perc alatt?


- mennyire igaz (ismerosi korben beszeltek errol), hogy maga a szules, mar megtippelgeto, hogy milyen eros menstruacios gorcsei vannak az adott szemelynek. Tehat, aki a menstruacio alatt is erosen gorcsol, annak a szules is hasonloan "nehez" lesz.

Ebben annyira nem hiszek amugy...


- mennyire faj, amikor a mehszaj nyitottsagat vizsgalja a doki?



Elore is koszonom a valaszokat!

Sajnos eleg alacsony a fajdalomkuszobom... :/


2022. nov. 10. 13:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ. Kicsit megnyugodtam :) Mindenkinek ment a zöld kéz! <3
2022. nov. 10. 15:02
 12/17 anonim ***** válasza:

Off, de milyen zöld kéz?

Többször is láttam már leírva.

Nekem karika van pipával. Másnak nem?:D

2022. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Régen másképp nézett ki az értékelés, onnan maradt meg a "zöld kéz" :D
2022. nov. 10. 15:22
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj, értem, köszi.😄
2022. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi kegyetlenül szokott fájni, a szülésnél viszont ami tényleg armageddon volt, amikor azt mondták, hogy ne nyomjak még, de jött a tolófájás- kb. 1 óra volt nagy szenvedés, de összességében rosszabbra számítottam. A méhszáj vizsgálat nekem nagyon fájt, sziszegtem is, neg hangokat is adtam ki… pedig a szülést majdnem egy nyikkanás nélkül végigtoltam. 😅 A kitolási szakasznál már nem annyira fáj, csak nagyon ott kell lenni, és sok energiát elvesz.
2022. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A fájdalmat nehéz leírni mert mindenkinek más. Valakinek görcsös valakinek szűrő valakinek feszítő.

Én oxitocint kaptam és semmi más nem fájt csak a méhszájam de az kegyetlenül. Azt hittem ott halok meg.


Ez a menstruaciohoz hasonlít hátad marhaság. Nekem a menstruacios fajdalmam durva, elajulok es rosszul vagyok. Na hat szülés közben es vajúdás alatt semmi ilyen nem történt viszont milliószor fájdalmasabb volt.


Nekem fajt amikor a méhszájamat vizsgálta a doki. Nagyon rossz volt.

2022. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szúró*

Hasonlítgatás*

2022. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!