Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismerősöknek mit válaszolnál...

Ismerősöknek mit válaszolnál apás szülés kérdéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valószinűleg a férjem nem fog bejönni szülésre. De az ismerősök körében minden apa bennt volt a párjával és nekünk szegezik a kérdést makd,hogy na akkor bennt volt? És tudom,hogy kapnànk a meghökkenést,meg beszolást,ha megmondanánk,hogy nem. Nem akart benn lenni. Nyilván én leráznám öket annyival,hogy erről nem kivánol beszélni,de férjem elmondaná az igazat. Ezt a lenézést vagy,hogy is mondjam nincs kedvem végignézni. Te mit válaszolnál? Mivel vágnád ki magad?
2022. jan. 28. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Azt se értem, hogy ezt miért kérdezik meg

Én lerendezném annyival, hogy semmi közük hozzá.

2022. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

mostani a kérdés? pozitiív lett a gyorsteszt és mire meglett a pcr eredménye megszültél


ha nem válaszolsz és tereled a témát, abból úgyis azt szűrik le, hogy nem volt bent és valami rejtegetni valód van.


De abban sincs semmi ha megmondjátok, hogy nem, és nektek így volt a jó. Ebbe senkinek semmi beleszólása, se véleménynyilvánítási joga nincs

2022. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Miért baj, ha nincs bent? Én nem egészen értem a kérdést.
2022. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ehhez senkihez semmi köze.

Nem akar bent lenni. Nem bírja, nem akarjátok hogy vele kelljen foglalkozni, felmosdatni


Nálunk az elején nem akart bent lenni a férjem, de a barátai mesélték micsoda élmény volt és végül meggondolta magat, de senkinek nem magyarazkodtam volna. Nem akart bent lenni és kész. Nem érzem és akkor sem éreztem hogy ki kellene vágnom magam, amikor nem akart bejönni velem. Majd mindenki foglalkozzon a maga dolgával.

2022. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Megmondhatod hogy semmi közük hozzá de ebből is egyértelmű hogy ellentétes azzal mint amit várnak és még kissé sértőnek is fogják tartani szóval ezzel se leszel jobb helyzetben szerintem.

Én felvállalnám a döntést, megdöbbennek na és? Millió dologért ítélkeznek egymás felett a nők és anyák, nem ez lesz az utolsó alkalom valószínűleg.

Én mindig egyenes vagyok, sokszor kapok hideget de kiállok az elveim mellett, ez vagyok én, sajnálom ha valakinek nem tetszik.

Nálunk benn lesz apuka, sőt mi azt tervezzük hogy benn is alszik velünk (magánkórház), na erre is kaptunk néhány szemforgatást. :D Nem tudsz megfelelni mindenkinek, így érdemes saját magadhoz hűnek lenni szerintem.

2022. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodnotok a döntésetek miatt. Aki meg kéretlenül belemászik a témába, azt lerázolhatjátok annyival, hogy erről nem akartok beszélgetni sem most, sem később. Aki ezután sem tágít, azt otthagyod. A normális barátok nem fognak a miérteken lovagolni, mindenki mást meg hajtsatok el. Hazudni a legrosszabb döntés,vagy az igazat 3 szóban vagy semmit ne mondjatok.
2022. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nyomatják többen is,hogy jajj micsoda élmény volt az apànak és,hogy ők mindenkit megpróbálnak majd rábeszélni,hogy igenis apuka menjen be. Es mindenki nagyszájú,gátlástalanus hozzànk szegezik a kérdést..
2022. jan. 28. 13:47
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Megmondanám az igazat, mivel nem igazan érdekelne a dolog. Mi megbeszeltuk ferjemmel, hogy ha akar bejohet ha nem akkor kint marad, de barmikor kimehet ha nem bírja tovabb, vagy én is kiküldhetem... Vegul bent maradt vegig, de azt is elfogadtam volna ha kimegy, ezt meg is mondanam, annak aki kerdezi.
2022. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Az én férjem nem volt bent egyik szülésnél sem (közös megegyezéssel). Én nem csinálok ebbôl titkot. De amúgy a kutyát se érdekelte.
2022. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elkerülni.Ha megmondjátok, hogy nem volt bent, így is úgy is tutyi mutyi, gyáva alaknak fogják sokan gondolni. Max az udvariasabbak nem fogják a szemébe mondani, csak kibeszélik mással. Ha azt mondod, hogy semmi közük hozzá, akkor meg levágják, hogy nem volt bent és ugyanúgy kibeszélnek. Ez van, változott korszellem. Ha zavar mondjátok azt, hogy végül bement.
2022. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!