Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültetek,...

Melyik kórházban szültetek, és mi volt a legnagyobb pozitívum valamint negatívum a kórházzal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Ki, melyik kórházban szült, és milyen pozitívumokat/negatívumokat tapasztalt? Mi volt a legmeglepőbb?

2022. aug. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom melyik városra gondoltál,de én pesten szültem a sote 2.Pozitív,hogy mindenki nagyon kedves volt.Igényes a kórház,tiszta.
2022. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A Klinikum Welsben szültem.

Pozitívumok:

-nem siettették a vajúdást

-ehettem, ihattam a vajúdás alatt

-mindenhol tisztaság van, egy percig sem kellett azon aggódnom, hogy összeszedek valami fertőzést

-a baba végig velem lehetett, annak ellenére, hogy végül császárral szültem

-mindenki nagyon aranyos volt a műtőben

-császár után nem spóroltak a fájdalomcsillapítóval, így alig volt fájdalmam a műtét után

-gyógytornász foglalkozott velünk szülés után

-jó volt a kaja (4 féle menüből lehetett választani)

-a gyerek apja reggel9 és este 9 között folyamatos látogatási joggal bír.

Negatívum:

A második szülésemnél nem hitték el a bábák, hogy rettenetes fájdalmaim vannak. Mondtam, hogy nem kontrakció, hanem valami más, de nagyon fáj. De csak azt hajtogatták, hogy nincsenek kontrakcióim, nem fájhat semmi, menjek haza pihenni. (Ami esélytelen volt, mert nem bírtam megemelni a lábamat a lépésekhez. Konkréran nem tudtam volna kijutni a kórházból). Végül kiderült, hogy a heg kezdett szétnyílni...

2022. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sote 1


+ nekem surgossegi csaszarom volt altatasban. A profizmusnak es gyorsaságnak hála a fiam es en is életben maradtunk.


- csecsemos nővérek hozza állása kritikán aluli. Bar minden nap takarítanak borzaszto kosz van, de ez inkabb a takarítokat minősíti

2022. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Péterfy


Negatívum: (szerintem, és szülésznő szerint is) indokolatlan oxitocin használat. A körülmények vállalhatóak voltak, mert alapítványi szobában voltam, de így is hagyott kívánnivalót maga után a hely. Túléltem, nem üdülni mentem :)


Pozitívum: mindenki nagyon segítőkész és kedves volt. Orvosok, szülésznők, csecsemősök, szoptatási tanácsadó, takarító, tényleg mindenki.

2022. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bajcsy, tavaly októberben.

Azon kívül, hogy nehezen akartak felvenni ( el is küldtek először) mondván ezek jósló fajasok, csak pozitív tapasztalatom van. Egyszemélyes szobában vajudtam, a gyermekagyas szobák kifejezetten szépek voltak (3 agyasban voltam). Orvosok kedvesek és jók, csecsemosok tündériek, alaposak, segítőkészek

2022. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
Hiába írjuk le, ha nem az a körzetesed úgyse szülhetsz ott.
2022. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!