Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültetek?...

Melyik kórházban szültetek? Mi volt a legjobb és legrosszabb tapasztalat a kórházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ki, mit tud elmondani a bentlétről?

2022. máj. 18. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Budapest- Szent István. Nem volt semmi rossz tapasztalatom. Mindenki profi és kedves volt.
2022. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Szent Istvánban, Bp.

Legjobb: sokat segítenek a szoptatásban, a baba ellátásának megtanításában.

Legrosszabb: ha 30x nem nyitnak be egy nap, akkor egyszer sem. Hajnali fél5kor kiverik az ember álmát a szeméből, hogy kakált-e már, de egy pisire nem tudtam úgy elmenni, hogy valaki ne strázsáljon már az ajtó előtt, mert kellek én vagy a babám. Éppenséggel ezeket lehetett volna ügyesebben is csinálni, pl ha a takarító nem ebédosztás előtt fél perccel találja ki, hogy felmos, akkor nem járkálja össze senki a vizes padlót és nem kell 2x dolgoznia, vagy ha azzal a lendülettel rak új kukazsákot, ahogy elviszi a szemetet (és nem fél óra múlva), akkor sem kell annyiszor kerülgetnünk egymást.

2022. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja az Istvánban volt egy bolond nővér, rányitotta az ajtót az èpp zuhanyzó szobatársamra, hogy ne álljon sokàig a zuhany alatt, mert rosszul lesz, aztán lecseszett minket is mindenért és kiment. Rajta kívül mindenki normális volt.
2022. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Győr, 2 hónapja.

Ahhoz képest, hogy nem volt a legkönnyebb szülés, végig biztonságban éreztem magunkat (számomra ez a legnagyobb pozitívum, hogy nem kellett pluszban idegeskednem semmi miatt), mindenki rendkívül kedves, normális, emberi és nem utolsó sorban profi volt. Egytől egyig minden dokira, szülésznőre, csecsemősre, akivel találkoztam, csak hálával tudok gondolni! Egyszerűen keresve sem tudok negatívat mondani.

2022. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sote II. tavaly augusztusban.

Be kellett feküdnöm, mert indítani kellett a szülést. Este feltették a ballont, reggel hétre mentünk szülőszobára. Minimális oxitocin rásegítéssel délben megszületett a lányom.

Az orvosok és a szülésznőm (még pont be tudott jönni, én voltam az utolsó vállalt kismamája) tündéri volt. A csecsemősök is mind segítőkészek voltak. Egy nővér volt, aki bunkó volt, de őt is ki lehetett bírni.


A szülőszoba és a vajúdó tiszta, jól felszerelt, az osztályon a szobák és a fürdőszoba hagy némi kívánnivalót maga után. A tisztaság nem 100%, de azért valljuk be, arról sem a kórház tehet, ha az ott fekvő nők nem képesek alapvető higiéniai dolgok betartására (pl. a közös fürdőszobában a szülés utáni elhasznált, vértől tocsogó betétet az egyik bentlakó nemes egyszerűséggel a wc papír tartóra rakta és ott is hagyta).


A második babámat is ott fogom szülni. Persze, vannak ennél jobb kórházak, de sokkal rosszabbak is.

2022. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Dunaújváros.

Legjobb: egy tüneményes doktornő császározott, tökéletesen sikerült a műtét, annak ellenére, hogy sürgősségi volt, mert idő előtt beindult a szülés.

Legrosszabb: a csecsemősök bunkók, lekezelőek, kioktatóak voltak. Ha szóltam, hogy mutassanak meg valamit vagy mikor fürödtem és bevittem a babát, hogy figyeljenek, akkor flegmáztak. Szó szerint úgy tépték le a babámról a ruhát. Nem volt tejem, tápszert nem kapott. Végig sírta a kórházi napokat, a csecsemősök meg leszarták, az egyik kérdezte, hogy miért sír. Ráadásul a második napra borzalmasan megfájdult a fejem is. A WC-ben folyamatosan lecsúszott a deszka, ahogy ültél rajta.

2022. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Dunamedical, magán. Eredetileg Szent Imre lett volna,de a programozott császárom miatt úgy kezeltek mint egy véres rongyot, hogy minek akarok császárt( akarta a fene ciszta van az agyamban ezért az ideggyógyászom kiírt császárra) meg a stílus a doki, a csecsemős részéről. Csak bejelntkeztünk,de kijelentettem hogy ha csak a beregisztrálásnál így állnak hozzám akkor nem vagyok hajlandó itt szülni... azóta kiderült a jobb orvosok átmentek a dunamedicalba az imrében csak a vacak fog maradni...ja amikor mentem volna szülni akkor a jó dokik szabin voltak és csak a selejt maradt.
2022. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vác, 2017, 2018, 2020. Eléggé császárpártiak, küzdenem kellett a kicsiknél rendesen, hogy ne műtsenek, de amikor látták, hogy hajthatatlan vagyok, békén hagytak. A bentléttel semmi problémám nem volt, a szobák tiszták, 4 emberre jut egy mosdó, ez még egy kezelhető létszám. A felnőtt nővérek és a csecsemősök is kedvesek, segítőkészek, a folyosón van hűtő és mikró, lehet saját kaját tárolni és fogyasztani. A benti kaja ehetetlen, de ezen nem lepődtem meg. 😄
2022. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Szekszárd. A szülést imádtam, a két szülésznő és az orvos (Timi, Bogi és Varga doktor úr) csodálatosak voltak, minden nap végigcsinálnám velük, tényleg. :D

Utána a csecsemősök elég flegmák voltak, az kicsit rosszul esett abban az amúgy is felfokozott érzelmi állapotban, sokat sírtam, de én amúgy is érzékenyebb vagyok az átlagnál, szóval engem nem nehéz megbántani amúgy sem sajnos. A kaja meglepően jó volt.

összességében rendben volt az egész, de ehhez kellett az is, hogy nem is voltak irreális elvárásaim. Tudtam, hogy egy kórházban vagyok, és nem egy 5 csillagos szállodában velneszezek éppen.

2022. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Ja bocsi az lemaradt hogy a Dunamedical isteni volt, emberségesen bántak velem, a műtét is szép lett. Aranyra is volt apával, a műtét miatti fejfájásra vértapaszt is kaptam( vagyis a saját véremmel tapasztották be a lyukat amin kifolyt a gerincfolyadék, e nélkül 2 hétig fájt volna a fejem), az étel valami isteni volt. Persze ott is volt 1 paraszt nővér az egyik éjszaka,de mindenben készségesen segítettek,megmutatták a fürdetést, szoptatást még hegtorna is volt. Csakhogy ugye ez alsó hangon 600 ezer Ft volt.😖 de ez csak papír a gyerekem épsége fontosabb volt és az sztk nem volt biztató kicsit sem. Kár hogy most nem lehet kórházat választani.
2022. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!