Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésem volt kedden....

Császármetszésem volt kedden. Szerdán volt egy kis székletem, és azóta semmi, pedig érzem, hogy kellene. Szedek széklet lazítót, de nem használ. Mit kellene csinálnom? Lehet bajom ettől?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia glicerines kúp sokat segít. Nekem az elején csak azzal ment.
2022. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Két napig nem volt szekleted? Neked milyen gyakran van, felnaponta? Semmi bajod nem lesz.
2022. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem szülés után (igaz természetes) 1 hétig nem volt, hiaba adtak a kórházba hashajtót is.


2 nap nem a világ vége

2022. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pentek reggel van, es szerdan volt, tehat 1 napig nem.

Ez miert lenne baj ? Sok embernek ez a normalis. Vagy mit akarsz, hasmenest ?

2022. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a közérzetem, fel vagyok puffadva, és szeretnék WC-re menni 🙂eszem rendesen, és nem akarom, hogy még rosszabb legyen a helyzet. Különben szerdán is csak kicsit volt.
2022. nov. 11. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Az érzèstelenítő a bèlműködèsedre is hathatott. De a szèkelès hiànya, rossz közèrzet arra is utalhat, hogy a belet, vagy bèlműködèst irànyìtó ideget megsèrtettek műtèt közben. Èn jeleznèm egèszsègügyi szemèlyzetnek, ès max. 24 òràt vàrnèk mielőtt meg kène keresniük az okot (uh a bèlsèrülèst kimutathatja, idegsèrülèst nem tudom hogy tudnak èszrevenni)
2022. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A beleid meg vannak bolygatva, nem ugyanúgy van most, mint normál esetben. Szerintem a panaszaidat is ez okozza, nem biztos, hogy wc-re kell menned, csak úgy érzed. Beszélj a dokival és adnak valamit a puffadasra.
2022. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kup tenyleg segit :)
2022. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Keresd fel egyből a kórházat,inkább nézzenek hülyének,de lehet összetapadt valahol egy ideg ami bezavar a bélműködésbe stb. Max kiderül hogy semmi bajod és felírnak egy hashajtót.
2022. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én jelezném a dokinál nem.biztos hogy nálad ez jó.Inkább érdeklődj utána nem.veszítessz semmit.

Te tudod milyen a székelési szokásod van aki 5 napig ne székel van aki napi 2x is.

2022. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!