Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésem volt kedden....

Császármetszésem volt kedden. Szerdán volt egy kis székletem, és azóta semmi, pedig érzem, hogy kellene. Szedek széklet lazítót, de nem használ. Mit kellene csinálnom? Lehet bajom ettől?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ha egy napig nem megyek a halálomon vagyok, fáj a hasam, érzem az ingert és nem jön. Jajjaj. Volt pár alkalom a terhességem elején, hogy kimaradt, nekem eskü rosszabb volt mint a masszív hányás.


Úgyhogy én teljesen megértelek kérdező.


Gyengéd hashajtót vehetsz be ami nem okoz összehúzódásokat, mint terhesség alatt (Dulcosoft például). Bajod nem lehet erősebbtől sem, de szerintem nem örülnél neki friss császárral.


Most nézem a dátumot, remélem azóta megoldódott, kell idő mire minden rendbejön odalenn/odabenn.

2022. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!