Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért fáj ennyire a szex?

Miért fáj ennyire a szex?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, és még mindig annyira fáj belül, hogy nem tudunk szexelni. Nem kibírható a fájdalom, olyan, mintha szétszakadnék. Meddig tarthat ez a nagy fájdalom?
2022. nov. 11. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is tapasztaltam. Nekem a belső szakadasnál a varrat mentén feszült, nagyon fájt. Nekem extra erős gatam van amúgy. Sok síkosító kellett, és csak az elején fájt, a behatoláskor, utána mar jó volt. Ez tartott addig, amíg szoptattam. Amint abbahagytam, elmúlt, de egyik napról a masikra és azóta szuper. De van, akinek csak a plasztika oldja meg.
2022. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem addig volt kellemetlen amíg folyamatosan szoptattam.

Mikor átállzunk napi 3-4re, ez is rendeződött.

2022. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoptatsz esetleg? Ilyenkor szárazabb a nyálkahártya. Három gyerek után mindig a szoptatás elhagyása után állt vissza minden a régibe. Addig nekem is fájt. Jó, azt nem tudom, hogy neked is attol.
2022. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapja szültem, és még mindig nem az igazi...fájdogál.
2022. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
97-ben szültem, és minden alkalommal bereped a gátam...
2022. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig mindig fájt... pedig császárom volt.
2022. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szoptatok, de nem olyan fájdalmat érzek, amit a szárazság okozna. Nem kellemetlen, hanem nagyon fáj. Egyáltalán nem tudunk így szexelni. Lehet, hogy el fog tartani egy darabig nekem is, amíg nem fáj. Már az is jó lenne, ha csak kicsit fájna.
2022. nov. 12. 06:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a kedves orvosod egy plusz öltéssel szűkebbre varrt?


Ez szülészeti erőszak, de igen, létező jelenség, sajnos, amiről a kismama nem is tud.


Nem kéne ilyen kibírhatatlanul fájjon.

2022. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az is lehet, hogy szűkebbre varrt. Viszont nem csak a hüvelybemenetnél fáj kibírhatatlanul, hanem jóval beljebb is.
2022. nov. 14. 15:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk megint, és belül, kb 5 centire van egy pont, ami kibírhatatlanul fáj. Kb. 4 centire megy be, tovább nem. A hüvelybemenetnél nem fájt annyira.
2022. nov. 18. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!