Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 hetes kismami vagyok,...

40+3 hetes kismami vagyok, kinél mikor indították be a szülést, mert nem voltak fájások?

Figyelt kérdés
1 hete 1111 méhszáj,kétszer néztek magzatvizet,tiszta.A vérnyomásom kicsit megemelkedett 130/80.Holnap megint megyek nst ill.magzatviz vízsgálat.Jó lenne már történne valami mert már elég nehezen viselem.Ti ,hogy voltatok ezzel?
2010. szept. 29. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam beindították volna pár nappal a betöltött 42. hét előtt, de szerencsére 41.héten elfolyt a magzatvízem. Egy szobatársamnál megvárták a 42. hetet. Neki nem volt fogadott dokija.
2010. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules.. ez én voltam 41+1 naposan lett meg kitartás ,már csak napok kérdése.....
2010. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm a gyors válaszokat.A dokim vasárnap elutazik,jó lenne addig ha valami történne.Azt javasolta aktív házasélet!!!Hát Mi tegnap Apával megtettünk mindent,de háááááááát.........Na majd ma is rajta leszünk!
2010. szept. 29. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 41 plusz 3 naposan indították be, de nekem terhességi cukrom is volt, ezért nem várták ki a 42. betöltött hetet. Kitartás, már csak tényleg pár nap lehet hátra:)
2010. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

40+6-on

előző nap már 150 volt a vérnyomásom, de másnap amúgy is megindították volna

első baba volt, paráztam ezerrel....

2010. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző

a második babánál -terhesség cukorbetgségem volt-a kiírt napon indították meg.

2010. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is első Baba lesz,hát a para már beindult nálam is!:)
2010. szept. 29. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:

39+6 hetesen burkot repesztettek, mert nyitva voltam, 3 ujjnyira. Semmi jóslófájásom nem volt, igazából észre sem vettem, hogy kinyílt a méhszájam.


Ne aggódj! Nekem nagyon könnyű, gyors szülésem volt, nem voltak, csak 3 perces fájásaim, majd tolók. Alig várom, hogy újra terhes legyek és szüljek!

2010. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
irj ha már tul vagy rajta 2.vok
2010. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!