Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat kérnék! Ki...

Tapasztalatokat kérnék! Ki szült Sopronban a kórházban? Volt fogadott orvos?

Figyelt kérdés
Ki volt a fogadott orvos?Milyen élmény volt ebbe a kórházban szülni?Jó és rossz tapasztalatokra is kíváncsi vagyok!Köszönöm előre is a válaszokat!:)
2010. szept. 29. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Karazma doktornál szültem, nagyon meg voltam elégedve vele. Sok komplikáció volt, befektettek, majd császár, koraszülött baba. Ha természetesen szülnék, fogadnék szülésznőt (csak akkor lehet itt, ha van fogadott orvosod), mert nem mindegyiket látnám szívesen magam mellett. Jóindulatúak amúgy, csak a stílusa némelyiknek nem éppen kedves. Volt olyan ismerős, aki nem fogadott, hárman szültek egyszerre, az ügyeletes szülésznő futkosott közöttük. Két nap múlva ugyanazzal a fertőzéssel került mind a három baba az intenzívre. Persze nem biztos hogy ő vitte körbe, de megfordul az ember fejében. Csecsemősök aranyosak, segítőkészek ott, a koraszülött osztályon nagyon gáz. Kaja ehetetlen. Higiénés körülmények: hallottam már rosszabbról, mindenesetre szükségem volt papír WCülőkére, fertőtlenítős kendőre.
2010. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, én a Peitlnél szültem. Fiatal, lelkiismeretes. Egy hétig voltam bent szülés után, még a szabadnapján is bejött megnézni.

A szülésznők gázak, az ellátás is, a szobatársamat egyenesen számonkérték, hogy miért vérezte össze a lepedőt:) de szülésnék normálisak. Pl megkérdezték, akarok-e beöntést.

Ami gáz, hogy egy nap van ezer vizit, takarítás, kipihenni nem fogod magad. A csecsemősök kedvesek, de nekünk pl úgy kellett elkérni azt a három ingyen csomagot, amit a kismamák kapnak. A gyermekágyon az ápolónők nekem nagyon ellenszenvesek voltak.

A higiénia, komolyan meglepően jó volt. Persze ilyen domestos kendő meg wc ülőkepapír volt nálam is.

Te is itt fogsz szülni?

2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is peitlnél szültem, teljesen korrekt volt, a szülésznő is (Erika), meg voltam elégedve. igazából nincs roaming in, de ha ott van veled végig a babád, akkor sem szólnak, te döntöd el, hogy veled van e végig, vagy csak szoptatásra hozzák oda. a személyzet felkészült szreintem, és szinte az összes nődokiról ki lehet jelenteni, hogy ért ahhoz amit csinál. a csecsemősök is segítőkészek. peitlen kívül még tudom ajánlani karazmát is, vagy radát, vagy berkest, vagy szinte bármeliyket. de amúgy van olyan, hogy valakinek ez vagy az az orvos nem jön be a modora miatt, (mondjuk karazmára még nem hallottam panaszkodni), de sztem mindenki talál "fogára valót". :))
2010. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én is peitl-nél szültem,nagyon jó szülés volt!

A csecsemősökről csak jót tudok mondani,ha kértem,minden szopizásnál jöttek segíteni mellre tenni a Lányom,nagyon rendesek! Ha kérdésem volt,válaszoltak,úgyhogy én rosszat nem tudok róluk mondani.A gyermekágyas ápolók is rendesek,de idősek,szóval megvan a maga "modoruk".

A takarítás szerintem rendben van,inkább a szobatársak igénytelensége lehet a gond.

Ami negatív,hogy majdnem minden baba kap antibiotikumot,mert összeszednek valami fertőzést...nem tudom máshol is így van-e,de ez elég rossz dolog.

Az orvosok szerintem teljesen korrektek,kinek ki-mi a szimpatikusabb,én a főorvosnál nem szülnék semmikép.Ha hét közben szülsz,neki kell engedélyeznie mindent.Hála Istennek mi hétvégén szültünk,nagyon jó volt a hangulat,P.végig viccelődött,míg varrt,pedig a lábaim remegtek a fáradtságtól,jó csapat volt! A szülésznők is rendesek szerintem,én egy nagyon talpraesett szülésznőnél szültem,nagyon jó élmény volt! már várom a 2.szülést :)

Sok rosszat hallottam a kórházról,nem tapasztaltam viszont!

Szép terhességet és szülést!

üdv:4 hós Lányzó anyukája

2010. okt. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kedves 10.01-es melyik főorvosnál nem szülnél és miért?

Egy hamarosan szülő aki az egyik fődokinál szül!

2010. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem csécseyre gondol a váálaszoló. nála én se szülnék. egyszer vizsgált meg csak, amnioszkópia volt, mert túlhordtam a babámat, de nem áradt belőle akedvesség és empátia, hogy finom legyek....
2010. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nála én sem szülnék!Tényleg nem valami kedves de úgy tudom,hogy ő már nem is vezet le szüléseket.
2010. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10:01-es vagyok,csécseire gondoltam igen..tényleg nem árad belőle az empátia,bár hála Istennek nem vezet már le szüléseket :)

a többiek viszont nagyon jók :)

választottál már orvost?

2010. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, választottam Szilveszter DR-nál fogok szülni.
2010. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!