Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Blaskó Ervin, Dr Schandl...

Dr Blaskó Ervin, Dr Schandl vagy Dr Rubliczky Levente? Melyik a jobb orvos? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Blaskó!
2010. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első kettővel volt dolgom.Szakmailag Schandl, emberileg Blaskó a jobb.
2010. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éve volt dolgom a Blaskóval, ifjú kezdő volt akkoriban, kezdőtől elvárható lelekesedéssel és sajnos hibákkal. De azóta tanulhatott és szakmailag is beérhetett.

Emberileg, hozzáállásilag semmi kifogás.


Én Dr SChandl-t választanám, mert főorvos és bent van az irányítók között, így neki nem kell engedélyt kérnie "elvileg" senkitől. Mert igen kellemetlen tud lenni amikor besorakozik a szülőszobára a főorvosok serege és ellenőrzik az ott folyó "munkát" esetleg meg is vizsgálnak.

Nálam becsukták az ajtót, oda nem jött be senki, de két barátnőmmel is megtörtént, hogy besorakoztak, sőt az egyiket még meg is vizsgálta az egyik főorvos, aki férfi volt, ő meg direkt nőhöz járt.

Nekem az a tapasztalatom, érdemes mérlegelni, hogy ha probléma akad (akár gyermekágyon) akkor ki az aki egyáltalán megmondhatja mi a probléma és ki az aki dönthet mi legyen. (És az nem a Rubliczky és nem a Blaskó ebbl a hármasból)

2010. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Schandl-t válaszd, ha eddig egyikhez sem jártál, és nem ragaszkodsz, mert főorvos, és pöpec helyed lesz bent, megkülönböztetett figyelmet kapsz, és a legjobb szakember sztem az egész kórházban.

Én Blaskóhoz járok, nem cserélném le, de ha te teljesen új vagy, akkor válassz főorvost.

2010. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2010. máj. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!