Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után fájdalmas peteérés?

Szülés után fájdalmas peteérés?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt szúr az alhasam, mint amikor szülés előtt peteérésem volt, csak akkor nem ennyire fájt. Most járni alig bírok, úgy fáj. Nem jött még meg. Lehet, hogy ennyire erősen fájjon az ovuláció?
2022. nov. 29. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, engem vittek kórházba is emiatt, hogy kizárják a vakbélgyulladást.
2022. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy vagyok en is :(
2022. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkodtam, hogy lehet - e vakbélgyulladás, de egyáltalán nem annak tűnik. Azért figyelek, de ezek szerint nem kizárt, hogy csak peteérés. Ti rég szültetek már? Lehet, hogy jobb lesz vagy ez ilyen lesz mostantól?
2022. nov. 29. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam szülés után 2 évig, aztán fokozatosan jobb lett.Mondjuk most is megérzem, de már elviselhető kategória.
2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez. Elmentem vele nőgyógyászhoz (a kórházba). Elmondtam, hogy ovukor már pisilni sem tudok a fájdalomtól.


A doki meg kiröhögött az asszisztenssel egyetemben.


Nagyon rossz érzés volt.

2022. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De durva... Éppen ezen gondolkodtam 1-2 órája. :D Fél. éve szültem, ez a harmadik ciklusom azóta. Az első fel sem tűnt, a második és a mostani viszont borzasztó. Mintha fel lennék fázva, fáj a derekam, görcsölget az egész alhasam már második napja, még sosem látott mennyiségű nyákom van. Gondolomnez normális, de érdekes, hogy ennyit változik az ember egy szülés miatt.
2022. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt, orvoshoz mentem vele, de nem igazán vette komolyan. Már olvastam közben mindent a császár utáni összenövésekről is, de pár hónap után szerencsére megszűnt.
2022. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is mindig ennyire, de a második szülésem után nekem is fájdalmas lett az ovum, és az is maradt. A nőgyógyász nekem is hülyéneknéző fejet vágott, amikor rákerdeztem, hogy ez normális-e. Mintha azt kérdeztem volna, hogy normális-e, hogy havonta vérzek...

Emlékszem, a következő babám is egy különösen fájdalmas ovuból fogant meg, felállni is nehezemre esett. Nemrég szültem harmadjára, kìváncsi leszek, milyen lesz ezután.

2022. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!