Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki teherbe esett, az ovuláció...

Aki teherbe esett, az ovuláció után hány nappal érzett hasszurkálást, hasi fájdalmat?

Figyelt kérdés
Érdekel az is, hogy hány nappal az ovu után (már aki tudja, mikor volt peteérése) lett pozitív a tesztetek. Pontosan tudom, hogy az ovu kb. a 14. napon van, és hogy hány nap, amig beágyazódik, ellenben sok nő korábban ovulál, illetve előfordul, hogy 1 bő héttel az ovu után bár van valakinek pozitív tesztje.

2022. júl. 5. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem ilyesmit, a nem várt napján teszteltem.
2022. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
15 nappal ovu után teszteltem délelőtt, aznap délután óta görcsölgetek és szúrkál a bal oldalam. (3 napja)
2022. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ovuláció után egy héttel rettenetesen fájt a petefészkemnél és a derekamnál, ez kb 2-3 óráig tartott, 3 nappal később volt egy kis rózsaszín folyásom 2 napig, gondoltam akkor most megjön. Aztán rá pár napra, tehát az ovu után 14 nappal lett halványan pozitív a tesztem, igazán szép csak 16-17 nappal az ovu után.
2022. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Bal oldalt éreztem erős szúrást. 6 nappal az ovulacio után. TUDTAM
2022. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose éreztem ilyet. A teszt (a biztos) ovu után 14 nappal lett pozitív, értelemszerűen előbb nem is teszteltem.
2022. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ovu után 11 nappal csináltam tesztet, azt akkor negatívnak konyveltem el, bár extra halványan volt ott valami, de ki is dobtam. Aznap este eléggé gorcsoltem, biztos voltam benn h korábban, aznap éjjel meg is jon, de nem történt semmi. Aztan utana is megmaradt ez a mindjárt megjon érzés, 14.napon teszteltem újra, ami már egyértelműen pozitív lett :)
2022. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

3 nappal az ovuláció után azt éreztem, hogy enyhén ugyan, de beszúr a petefészkemnél valahogy. Nem volt az a görnyedve görcsölés éppen, hogy csak éreztem, hogy bizsereg, picit szúr. Utána semmi úgy kb a 13.napig, ott lentebb éreztem vmi furcsa nagyon enyhe hasi fájdalmat, pont mikor leszálltam a vonatról-mondtam is, hogy na ez az poénból, aztán hagytam is a dolgot.

Utána a következő a pozitív teszt lett. 15.nap màr 25-ös teszt erősen mutatta.

Ezeket kb így utólag fogtam, annyira nem hittem, hogy sikerülhet :D

2022. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

10 nappal ovu után poénból ellőttem az utolsó 10-es tesztemet... hómező lett, a progim abban a ciklusban alacsony lett, a görbém is laposabb volt a megszokottól... aztán 11. Dpo-n megszédültem, ha nem ültem volna lehet el is esek. Mivel ebéd után volt azt hittem a kaja. A progi és a görbe miatt babában nem is igazán remenykedtem, de hazafelé elkezdtem görcsölni, ami fura volt, mert nem telibe az alhasam ahogy szokott mensi előtt, hanem köldöktől lefele középen kb tenyérnyi részen. Ezért vettem egy tesztet, mert nagyon furán éreztem magam, és tesztelős típus vagyok amúgy is. Késő délután halvány, de szép pozi lett. Másnaptól tehát 12 nappal ovu után már non stop émelyegtem mint aki másnapos,ez kb 16 hétig ki is tartott.


Egyébként én szülés óta minden ciklusban terhesnek érzem magam 5 éve... szúr, fáj, hányinger, mellfájdalom, émelygés ...minden játszik...főleg mióta szeretnénk még egy babát. Becsapósak a tünetek :) vilt, hogy ovutól mensiig szúrt a hasam, vagy fájt a mellem. Mindig volt valami plussz ami miatt beleéltem magam.


Kitartás, sajnos minket nőket az állandóan ingadozó hormonjaink mindig becsapnak.

2022. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
12. napon erős + volt. Tuti az ovu időpontja. Nem éreztem semmit csak pár héttel később.
2022. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudtam kötni ehhez a jeleket, peteérés után ugyanis mindig fájdalmaim voltak mensi előtt. :'( Aztán azon kaptam magam, hogy ugyanúgy puffadt vagyok és duzzadtak a melleim, de nem múlt el és már rendesen késett.


Szóval muszáj volt tesztelni. Sajnos azonban nem maradt velünk a pici, még az első időpont előtt, kb. 6 hetesen elvetéltem. Utána más okból szakítottunk. Talán így volt jól, nem voltunk egymáshoz valók és érettek sem voltunk a feladatra. Lehet ez furcsán hangzik, de mivel én nem láthattam őt azon a monitoron, így könnyebb volt elengedni és elfogadni a vetélést. 26/N

2022. júl. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!