Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy egy nő...

Létezik olyan, hogy egy nő szervezete nem termel egyáltalán oxitocint és ezért nem indul be a szülés?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem igen.vagy ha termel is akkor.lehet keveset.

Gondolom ezért van a ballonos indítás pl.

Vagy a császár is leeht nekem pl nem indult be és császároztak,pesig a baba bevolt ékelődve és forsulva is.

2022. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi az elírásokért..
2022. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert a harmadik babámmal vagyok 39 hetes kismama. Az első kettőnél elfolyt a magzatvìz a 38. hét körül de csak az oxitól voltak fájásaim. Most napok óta vannak rendszertelen fájásaim, nem akarnak beállni és nemtudom elmagyarázni miért de van bennem egy "rossz" érzés, úgy érzem ennek a babának már kint kéne lennie. Azt gondolom, hogy most sem lesznek nekem "rendes" fájásaim és ma volt az a nap amikor egy kicsit kiakadtam, kicsit sok már minden és olyan kis elveszettnek érzem magam...
2022. dec. 7. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából erre felénk van a ki a 42.hében szült de ha úgy érzed inkább ha tudsz menj be a kórházba rosszat nem.csinálasz vele a baba az első!
2022. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
39+5nél járok. Ilyenkor már kb mindenkinek rossz, de még a kiírt dátum sincs itt. Ha az nst jó ne aggódj. Én is rettentő türelmetlen vagyok és már mindenféle praktikát kb kipróbàltam.. ők még nem szeretnének kibújni.. nem kell egyből rosszra gondolni..
2022. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek 4 gyereke van, mindet indították, 41+ egyikkel sem voltak rendezett fájásai oxi nálkül.
2022. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Inkább olyan van, hogy a nő nem érzi magàt elèggé biztonságban ahhoz, hogy a szervezete oxytocint termeljen. Normàlis esetben emlősállat nem szül meg veszélyhelyzetben.
2022. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
39 hetesen normális, hogy minden bajod van, és az is, hogy az agyad elkezd ilyen hülyeségeket hallucinálni, mint amit itt írál. Valószínűleg semmi baja a babádnak, nyugodj meg és várj, ezzel tudsz a legtöbbet tenni, hogy problémamentesen megszülessen. (És tudom, mondani könnyű...)
2022. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm. Pont ilyen bátorìtásra volt most szükségem :)
2022. dec. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!