Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz szivárgás lenne?

Magzatvíz szivárgás lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre két nedves pöttyöt a bugyimon. Nem gondolom, hogy pisi lett volna, inkább beazonosìthatatlan illatú. Ma reggel ugyan ez. Joslo fajasaim már régóta vannak. A baba is rendesen mozog. Két két múlva kellene szülnöm.
2022. dec. 25. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Nekem olyan volt a szivárgás pont a hétwn, hogy néha éreztem egy nagyobb adag vizet, de csak bizonyos pozícióban, elöször nem ázott át semmim, a betét se volt egyértelmű mivel pht mutat és a vizelet phja is lehet 6 feletti bőven, aztán másnap már rendesen éreztem,hogy folyik valami, át is ázott a betét hamar, és mint kiderült valóban az volt, felül repedt meg és picit szivargott csak, azonnal antibiotikumot kaptam,majd burkot is repesztettek és még aznap megszültem 39 hetesen. Ha gyanakszol akkor nézesd meg inkább nagy a fertőzésveszély.
2022. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most emiatt vagyok kórházban,39+1-nél vagyunk.Nekem olyan volt,hogy kb. egy 10 centis foltban átázott a pizsi nacim péntek reggel,mikor felültem az ágyban.Bejöttünk,ultrahanggal megnézte az orvos és valóban kevesebb volt picit a víz (amúgy erősebb folyásom is van emellé).Csinálnak minden nap nst-t,vérvizsgálatot,ma pedig megint uh-t.Minden értékünk jó,az uh szerint még mindig kevesebb a víz,de hasnyomkodásra nem folyik,a baba fejénél jó sok víz van még,így lehet,hogy hazaengednek kedden,legfeljebb gyakrabban kell bejönnöm majd a kórházba vizsgálatra.Nekem azóta például minden nap folyik kicsit valami,ha megfeszül a hasizmom (mondjuk felülök az ágyban vagy megfordulok),de leginkább csak hajnalban van ez.

Ha gyanús,inkább menj be.Bár szerintem ha szivárgás van,az kicsit több vízzel járna,nem 2 cseppel.De jobb megnézetni,ha úgy érzed,hogy nincs rendben valami főleg így a vége felé.Legfeljebb mész egy felesleges kört.

2022. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!