Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a gyerekszületés hírével együtt azt is kell az összes rokonnak tudnia, hogy hüvelyi úton, vagy császárral született a gyerek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megvan a gyerek, ahhoz mégis mi köze a Julcsika néninek, meg a Józsi bácsinak, hogy kitágult-e a p-m, vagy a hasamat vágták ketté hozzá? Az még egy dolog, hogy a hozzám közel állóknak elmondom, de ez miért egy kötelezően világnak kikürtölendő infó?? Ugyanígy a szoptatás is? Mégis mi közük van hozzá?
2023. jan. 6. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a rokonság még csak hagyján, de fel kell rá készülni, hogy a kisboltban a pénztáros néni, meg random idegenek az utcán is rá fognak kérdezni... Az emberek kíváncsiak és nem gondolnak bele, hogy tolakodóak sokszor. Legyen rá betéve valamilyen válaszod aztán kész, mindegy hogy igazad mondasz-e vagy nem.
2023. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azoknak simán megmondom, hogy semmi köze hozzá, mert így gondolom. Csak rokonokban nem vagyok biztos. Én azt is túlzásnak érzem. Közelieket még nem éreznék túlzásnak beavatni, de továbbadják, mintha ez valami közérdekű információ lenne.
2023. jan. 7. 13:38
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfi főnököm első kérdése az volt, amikor felhívott, hogy gratuláljon, hogy természetes úton szültem-e, csak utána kérdezte meg, hogy hogy vagyunk. : ) Nem tudom, h neki miért volt fontos tudnia.
2023. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
ja, igen, és a szoptatásra is rákérdezett.
2023. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

De ami még pofátlanabb kérdés a "vágtak vagy repedtél". Köpni-nyelni nem tudtam.

Felháborító, hogy egyesek szerint attól a naptól, hogy szültél közügy lett a p...d állapota. És nem értik mi a baj ezekkel a kérdésekkel, mert "tőlem semmit nem lehet kérdezni", meg "nekem mindig valami bajom van".

2023. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Hatez sehogyse jo. Ha nem kerdezik meg, akkor attol felhetnek, hogy azt gondoljuk, hogy ,,nem is erdekli oket, megcsak meg semkerdezik”.
2023. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16os Ez hülyeség. Soha eszembe nem jutott ilyet kérdezni. Egy őszinte hogy vagytok,gratulálok bőven elég.

Mikor megszültem és ezeket kérdezték (túl sokan) teljesen lehidaltam, hogy mi a f@szom van? 6os voltam.

2023. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%

Engem ilyenek soha nem zavartak😂 meg az se ha egy férfi ismerősöm megkérdezi szoptatok-e. Nem a kőkorban élünk🤦🏽‍♀️

Az meg hogy te azt gondolod hogy biztos ugy beszelnek rola hogy a p..nád kitágult meg hasonlók az a te bajod.

2023. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!