Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. Hétben vagyok de semmi...

38. Hétben vagyok de semmi jele a szülésnek. Nektek hogy érkezett a baba?

Figyelt kérdés
2napja éjjel rettenetesen görcsöltem aludni is állig bírtam de reggelre elmúlt. Következő nap semmi a baba nyugodt. Ma reggel enyhe görcs ami hamar elmúlt tusolás közben pici mozgolódás. 4 napja távozik belőlem átlátszó sárgás kocsonyás anyag ami gondolom a nyakdugo darabjai. De nem venném azt észre ,hogy végre ki szeretne bújni a kicsi fiúnk. Ti hogy vagytok kismamák?

2023. jan. 16. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés napjáig semmi jele nem volt. Hajnalban begörcsöltem. Utána 10perc körúli fájások délelött. Délután már 3-4 percesek. Akkor kórház. Estére meglett.

Se nyákdugó nem távozott, se jóslóim nem voltak. Előző nap a doki a vizsgálaton azt mondta, szerinte nem mostanában babázok.

39+6-ra szültem.

2023. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
40. Hétig semmi sem volt, se fájás semmi. 4+ 2. Nap megvacsiztam, megnéztünk egy filmet, lámpaoltás, oldalrafordultam és jöttek a fájások. 2-3 órig a fürdőben vergődtem, aztán szóltam a férjemnek, hogy menjünk be a kórházba
2023. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Az a jel, hogy 38 hetes terhes vagy :-D

Sosem értem, milyen "jeleket" vártok.

2023. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó: jósló fájás, magzatvíz szivárgás stb stb. Én meg azt nem értem, hogy gyerekek mit keresnek ebbe a topikban
2023. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnál semmi előjel nem volt.

Elmentünk vizsgálatra. Délután haza, útközben megálltunk egy pizzèriába. Ettünk egy jót.

Hazajöttünk. Este 8 ig itt voltak anyosèk. 9felè bújtunk ágyba. Fáradt voltam, hamar elaludtam. És 10 óra 5 perckor felkeltem ,hogy valami olyan más.😀 Pici ,nem vèszes görcsök jöttek. Nem tudtam vissza aludni.

Azt gondoltam jósló fájás. Ja.. 40+5.hèten.😂💪 zuhany. Erősödött..Sűrűsödött. Éjjel kettőkor keltettem a férjemet.

Fèl 4kor kórházban voltunk, és délután 2kor lett meg a kislányunk.☺️ Szóval sehogy sem sietett.

2023. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
#4. Ha azt hiszed, hogy ezek minden szülés előtt kötelező érvénnyel jelentkeznek, akkor itt te vagy a gyerek...
2023. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezt senki sem mondta, te nagy ész :) menj már játszani máshova
2023. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Kiírt dátum utáni hajnalban arra ébredtem, hogy fájásaim vannak. Elég rendszeresen jöttek. Elmentem zuhanyozni, hajat mosni, utána elmúlt. Pont menni kellett délelőtt NST-re a kórházba. Mondtam a dokinak, hogy mi volt hajnalban, megvizsgált, mondta, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok.

Viccelődött is, hogy délután találkozunk 3 perces fájásokkal.

Hazaértünk, ebédeltünk, utána a férjem ment focizni. Mondta a pocakomnak, hogy "Kisfiam, várd meg, hogy apa hazaérjen."

Kb.fél 5-5 körül kezdtek jönni megint a görcsök. A férjem 5 után ért haza. De akkor még azt hittem, megint jósló. Még átmentünk a szomszédba barátnőmékhez. Szerintem fél órát voltunk ott, akkor már mértem telefonnal a fájásokat. Fél 7 körül hívtuk anyósomat, hogy lehet, hogy jönni kéne vigyázni a nagyra. Mondta, hogy jó, most megy haza melóból, szóljunk.

9-kor mondtam a férjemnek, hogy akkor hívja. Jött is fél 10 körül. Addigra olyan 4 perces fájások voltak, de úgy voltam vele, bírom még.

Anyós meg a férjem ültek a kanapén, beszélgettek, én meg mellette térdeltem, és fájtam. :D

De jó volt, elterelték a figyelmemet kicsit.

10-kor indultunk el a kórházba, de akkor már be voltam parázva, mert a 3 percesek közé becsúszott 2 db 1 perces....

Az autóban aztán visszaállt 3-4 percesre.

A kórházban még akartak NST-re tenni. Aztán jött a doki, rám nézett, és megkérdezte, hogy "Ennyire?" Mondom igen... akkor egyből a szülőszobára megyünk. Megvizsgált, 3 ujjnyira tágultam. Közben ki kellett tölteni egy csomó hülye papírt. Közben az asztal szélébe kapaszkodtam, mert már nagyon fájt.

10:43-kor bejött a férjem is, onnantól még jobban felgyorsultak az események. 23:02-kor kint volt a baba.

A megelőző napokban nem volt semmi olyan jel, amire azt mondtam volna, hogy na, mindjárt szülünk

2023. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szülés előtti napon nstn a világon semmi jele nem volt.
2023. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most 40+2 napos vagyok, és sehol semmi. Pedig egy-két estén nekem is voltak már elég erős jóslóim, de elmúltak, most pár napja nincsenek egyáltalán. A nyákdugóról sem tudok, hogy elment volna. Uh-n ma voltam, a lepény még mindig csak II-III. érett. Nem akar kijönni ez a baba úgy néz ki.

Szóval a görcsökre ne adj feltétlen, mert én is már volt hogy hetekkel ezelőtt olyan erősen görcsöltem, hogy azt hittem elindult a szülés. Aztán még mindig itt vagyok.

2023. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!