Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni eldobható bugyi...

Szülés utáni eldobható bugyi és az egyszer használatos felnőtt pelenka ugyanaz?

Figyelt kérdés
Ha nem, melyik a jobb és hol lehet beszerezni?
2023. jan. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Az elfobható bugyi az eldobhato bugyi, a pelenka meg pelenka.

Kb tesco, auchan, dm... barhol

2023. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem ugyanaz.

Meglepődnél, de ha beírod Google-ba, hogy "szülés utáni eldobható bugyi", ki fog adni egy csomó találatot, te pedig eldöntheted, hol tudod megvenni, Budán, Mucsaröcsögén, vagy rendelsz inkább online.

2023. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem, az eldobható bugyiba kell tenni betétet, a pelenka pedig eleve tartalmazza. A pelenka praktikusabb, nem csúszkál el, több vért fel tud fogni.

A szobatársamnak anno többször is elmozdult a betét, és összevérezte az ágyát, ruháját, egyszer a padlót is.

2023. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Sőt a felnőtt pelenka sem az, amit szülés után hasznàlnak.


Van olyan pelenka, mint ami a gyerekeknek.


[link]


Plusz van olyan (Tena pants pl) amiben van egy fix betét, de amúgy oldalt csak hálós/ gumis bugyi.


[link]


Az eldobható bugyi pedig csak egy hálós, vagy nagyon vékony anyagú, nem textil bugyi, amibe te teszed a betétet.



[link]

2023. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem ugyanaz, már leírták. :) Nekem mindkettő jó volt, első 2 nap nekem a pelenka volt kényelmesebb, az nagyon fixen egyhelyben volt és felfogott mindent. Nem kellett egyáltalán foglalkoznom vele. Utána váltottam eldobható bugyi+betét kombóra, majd amikor már borítékolható volt, hogy ura vagyok a helyzetnek, akkor saját bugyi plusz betétre. De egyén függő, hogy kinek mi jön be.
2023. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!