Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felesége nem szeretne hüvelyi...

Felesége nem szeretne hüvelyi szülést. Hogy segíthetnék neki, hogy legyőzze a félelmét, hogy mégiscsak ez lenne a természetes módja a babánk világra jövetelének?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 17:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Finoman... végülis a gyerek a lényeg annak meg nagyjából mindegy, hogy sima szülés vagy császár. Szóval ha a feleséged nagyon nem akarja akkor ne erőltesd.
2023. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

Végül is valóban a gyerek a lényeg, annak meg nagyon nem mindegy, hogy születik.

Esetleg mondd el neki, hogy császár után nem fogja tudni ellátni a gyereket, a csecsemősök pedig le se fogják szarni. Vagy egyezz bele úgy, hogy családi szoba, és menj be vele segíteni.

2023. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Hat engem az a kb 1-1,5 millio forint elegge eltantoritott a programcsaszartol, amennyibe egy magankorhazban kerult volna...:DD
2023. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az feleségemnek az 1 havi fizetése, a pénz nem fogja eltántorítani.
2023. jan. 28. 18:48
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Úgy segíthetnél, hogy megszülöd helyette.

Ja, hogy az nem megy?

Akkor talán nem kellene beleszólnod a _SAJÁT TESTÉT_ érintő kérdésekbe.🤷

2023. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Figyeld nekünk nagyon fontos,hogy miként szülünk és bizony ha ráerőltetedbazt amit nekem az panikrohamot és rossz szülésélményt is okozhat amiből szülés utáni depresszió lehet. Nagyon fontos,hogy az anya is "élvezze",elfogadja a szülésélményét. Nekem is császárom lett és tökéletesen egészséges a babám ,ellenben nekem tartós károsodásom lett amikor természetes úton megszülettem. Szóval a hüvelyi szülés nem garancia semmire csak mert az a természetes, minden a jó kórház/doki ,illetve szerencse kérdése.

Ha nem akar így szülni joga van hozzá,mert ő fog szenvedni mindenképp mindegy melyik módon szül és nem te.

2023. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem,de van akinek van szülésfóbiája. Igen agyvérzésem lett amiből agyi ciszta lett AMI MIATT császárt kellett csinálni nehogy a ciszta elpattanjon a tolófájástól. Mindez azért mert a születésem levezető orvos épp intézte telefonon a nyaralását...

Drága 8-as remélem egyszer te is megtapasztalod a szülés csodáját egy vesekő formájában😘


Amúgy nem "nekem" hanem "nem akar" akart lenni csak autokorrekt lett a vége😅

2023. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Hát kérdés az is mi az oka rá. Ha csak annyi hogy az "könnyebb" meg "nem fáj" akkor jobb ha felvilágosítod hogy ez úgy hülyeség ahogy van. Fáj. Rohadtul. Napokig.

Az erős túlzás azért hogy a gyereket nem fogja tudni ellátni. El fogja tudni csak nehezítve lesz mozgásban.

De ha érdekel írj rám privát. Leírom a saját tapasztalatom

2023. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy támogasd, mindkettőtöknek az legyen a célja, hogy egészséges babátok legyen. A hogyan az részletkérdés, ne erőltesd. Leírom a saját történetemet: 34 évesen lettem terhes. Először Program császárt akartam a szüléstől való félelem és az életkorom miatt. Aztán sokat olvastam, mehallgattam barátokat, elkezdtem hajlani a természetes szülés felé. Aztán a 38-39.héten bizonyos értékeim rosszak lettek, az orvosom a Program császár mellett döntött a 39.héten. Igaza volt, a szüléstől mindketten meghaltunk volna. A császár nem egy fáklyás menet, nehezebb volt a felépülés, a szoptatás is, de van egy egészséges gyerekem, én sem haltam meg. Ne presszionáld a feleséged, az ő állapotában az a legfontosabb, hogy mellette állsz, meghallgatod, támogatod. Pl az én férjem azt mondta, hogy soha nem fogja tisztába tenni a gyereket, mert az undi. Ő volt az első, aki tisztába tette, a császár miatt ő fogta először a karjába. Ezek fantasztikus dolgok. Engedd el az elvárásaidat, csak élvezd, hogy lesz egy babátok.
2023. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Tök jó férj lehetsz, ha feljogosítva érzed magad erre. Jah, nem.
2023. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!