Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem tesznek ellene,...

Miért nem tesznek ellene, hogy ne legyen ennyi traumatikus szülés ebben az országban?

Figyelt kérdés
Annyi sok rémtörténetet olvastam itt GYK-en, meg hogy sok anyukának ez vette el a kedvét a második babától, és ez elég szomorú dolog szerintem. Ez valójában az orvosok hibája?
2023. jan. 30. 07:59
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
68%

Nem azért nem kedvellek mert orvos vagy azért nem, mert felvázol9d hogy de ez azért van mert ilyenek a betegek stb és máris véded a dokikat( mellesleg a dokik mindig vállszélességgel védik egymást akkor is ha tudják hogy hibás). Hidd el több a szar doku mint a jó és MIND erre hivatkozik,hogy kiégtek,meg mi betegek stb aztán rajtam verik le aki mosolyog,pontos,udvarias...

Ezért csesszék meg a dokik,mert te is még mindig csak mentegetődzől és véletlenül se ismernéd el hogy igen sok a rossz orvos és igen rosszul állnak a beteghez,de neeem hibás az állam a beteg csak a doki nem hibás, istenkomplexuszos a legtöbb orvos.

2023. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Na látod kérdező, megkaptad a választ.

Azért nem tesznek ellene, mert a többség vagy nettó haszonélvezője a rendszernek (beteg és orvos egyaránt - az 51-es válaszadó téved, nem védtem az orvosokat, leírtam egy komoly problémát, aminek ugyanúgy része az orvostársadalom is, ahogy ezt is btw leírtam, mikor elég egyértelműen megfogalmaztam például az idős kollégákkal való problémakört), vagy egyszerűen nem érdekli (lásd 51-es válaszadó). Nem is lesz itt változás addig, amíg nincs összefogás, de nem lesz összefogás, mert úgy kezel mindenki mindenkit, mintha külön kaszt lenne az orvos vagy a beteg és nem egymástól függne az egész rendszer.

51-es. Nem mentegetőztem. Valós problémákat írtam le, amiről mindannyian tehetünk. Igen, én is, mert közösséget vállaltam azokkal az orvosokkal is, akiknek a munkájukkal szépen szólva nem vagyok megelégedve. De te is tehetsz róla, mert elintézed annyival a kérdéskört, hogy nem érdekel. Csak tudod az a baj, hogy egyelőre végeredményben te leszel az, akit előbb vagy utóbb nagyon is fog érdekelni, mert az orvosnak végül mindegy, hogy itt gyakorin Átlag Gizi mit sopánkodik, hogy jaj de csúnyán beszéltek vele, mivel nincs egy szervezet (állandó bejelentések hiányában), ami esetleg az orrára koppintana az ilyen orvosoknak, hogy kicsit humánusabban legyen kedves, a fizetése úgyis megérkezik majd a számlájára, te meg majd kapkodod a fejed, mert szemed fényét valahova vinned kell, ha esetleg orvosi ellátásra szorul. Ezt kellene belátni. Gyűlölhetsz, én attól még jól alszom. Viszont a gyűlölet mellett megpróbálhatnád értelmezni is a leírtakat. Egyébként az írásodból nagyon érezhető, hogy mennyire ideges vagy, nagyon is érdekel téged ez a kérdéskör, ha ennyi időt szántál valakire, akit utálsz.

Örülök, hogy kialakult ez a vita, mert őszintén szólva te még mintha direkt rá is játszottál volna arra, amit végig mondani akartam.

2023. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!