Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek az első szülése császáros volt, és a 2. nál sikerült természetesen szülni?

Figyelt kérdés
Csak mert én nagyon szeretnék az első császárom után természeteset, de eddig aki megpróbálta mind császáros lett 2.ra is. Csak, hogy reménykedjek-e egyáltalán...
2010. okt. 4. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én simán szültem mind két gyermekem! De ugy hallottam hogy akinek az első császáros neki a többi is császáros lesz!
2010. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akikkel eddig beszéltem, mind természetesre készült 2.nak, csak ilyen-olyan okok miatt az utolsó pillanatban mégis császár lett. Szóval készülni lehet rá, meg orvosilag is lehetséges, csak az a kérdés, hogy van-e akinek sikerült is. Persze nagyon köszönöm a válaszod :)
2010. okt. 4. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,en is kerdeztem nemreg hasonlot,ezeket a valaszokat kaptam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

szerintem van remeny,az mindig kell hogy legyen :)

2010. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Két ismerősöm is szült már így.

Az egyik anyukánál az első faros baba volt, így császármetszéssel szült. A másodiknál pedig szeretett volna simán, sikerült is.

A másik anyukánál az első babával hipertóniás volt, ezért császármetszéssel született a kisfiú. A második babával mire beértek a kórházba 4 ujjnyira nyitva volt, így onnan már csak 1 óra volt, s megszülte a babát simán.

Mindkét édesanya simán meg tudta szülni a babáját, bár az első császármetszéssel születtek. Nagyrészt attól is függ a második baba születése, hogy a tágulás rendesen zajlik-e, mert nagyon sok esetben az első szülés azért fejeződik be műtéttel, mert az édesanya nem tágult megfelelően.

Ha nálad nem a tágulás elmaradása miatt császároztak, akkor reménykedhetsz!

2010. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálam lepényleválás miatt lett császár. Egyik ismerősömnél is ez volt, és a 2.nál a heggel volt baj, azért lett megint császár. Bár természetesre készült. De a Te 2 történeted most nagyon jól esett, legalább mostmár olyan sztorit is hallottam, ami sikerrel zárult :) KÖSZÖNÖM!
2010. okt. 4. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek a lánya császár lett, szintén lepényleválás miatt, a fia viszont természetes úton, gátvédelemmel született:)

Úgyhogy kitartás, lehet neked is összejön, de ha mégsem, akkor se csüggedj:)

2010. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem sógorőm az első fiát császárral szülte,a másikat simán! Szerintem lehet simán a második,csak nem egyből hanem 2-3 év eltelte után,h gyógyuljon egy kicsit!
2010. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek 16 hónap különbséggel sikerült. én is ebben a cipőben járok, most vagyok a másodikkal 30 hetes, már mondta az orvosom h 39 hetesen be kell feküdnöm a kórházba és ha a kiírt dátumig nem indul be akkor sajnos császár, de ha előbb beindul, és minden gyorsan és tökéletesen zajlik, akkor lehet sima szülés. a kisfiam 14 hós és én sem tágultam vele,a köldökzsinór rátekeredett és nem engedte lejjebb jönni.
2010. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
21 hónap van a lányaim között, az első császáros volt, a második sima.
2010. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó kedvem lett :) Nagyon köszönöm mindenkinek!!! Mi olyan 2,5 év múlva szeretnénk, ha érkezne a kistesó, akkor lesz a kislányom 3 éves. Szóval nagyon remélem, hogy sikerül. Nagyon köszönöm a biztatást! 30hetes kismami! Ha kérhetném, majd szülés után megírod, hogy mi hogyan alakult? Előre is köszönöm, és a hasznos válaszokért is hálás vagyok :)
2010. okt. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!