Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első gyerekem császárral...

Ha az első gyerekem császárral született, van rá esély hogy a másodikat természetesen szüljem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint egyetlen császár az anamnézisben még nem akadálya annak, hogy egyébként kedvező feltételek esetén spontán szülésbe lehessen bocsátani a várandós mamát. Két császár után viszont számottevően megnő a hegszétválás esélye, így harmadszorra már is csak a csaszi jön szóba.
2010. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, és két császár után is lehetséges, csak találj hozzá orvost.
2010. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy igen. Mert én nagyon szeretném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem a szakirodalommal jövök és nem is saját tapasztalattal. Anyukámat tudom felhozni példaként. Én vagyok az első gyereke, császárral szült meg. Húgomat már természetes úton. Úgyhogy a kérdésedre a válasz: Igen, van rá esély. Sok szerencsét! :D 11 hetes baba anyukája
2010. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én császárral szültem,kérdeztem a dokit,szülhetek-e természetes úton.azt mondta,igen,csak teljen el 2-3év.
2010. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nővérem a fiát császárral szülte, majd 2 évre rá a lányát természetes úton. Az ő orvosa is azt mondta, teljen el két év. Egyébként császár után 50-50 százalék az esélye a természetes szülésnek.
2010. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sósornőm császár után természetes úton szült, csak nem kaphatott epiduralt. Remélem neked is összejön!
2010. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!remélem a másodiknál nekem is összejön!
2010. febr. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!