Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az elsö babáját császárral...

Aki az elsö babáját császárral szülte, az a másodikat is vagy természetesen?

Figyelt kérdés
nekem 3 év lesz közte
2009. ápr. 23. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Első 2005-ben császár harántfekvés miatt,2.2007-ben császár mert fájás közben nem vert a kis szíve,amúgy sima szülésnek indult!Nem feltétlen lesz császár ketteskéd!
2009. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harántfekvéses volt az első és azért lett császár. Még nem szültem azóta, de azt mondták, hogy minél több idő telik el közte, annal sanszosabb, hogy simán meg lehet szülni. Tehát nem feltétlen, de nincs annyi esélyed a sima szülésre, mint akinek nem volt császára. Ettől független mindenkinél adódhat más probléma, ami miatt császár kell. Szerintem nem számít, hogy hogy születik, csak egészséges legyen. Ne aggódj emiatt.
2009. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A szomszédom első gyereke most 2 és fél éves, ő császárral született, a második baba aki 3 hónapos simán.

Csak akkor császároznak, ha valami gond van, vagy felmerülhet.

2009. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez nem igaz, harmadik válaszoló, mert akit már egyszer császároztak, annak nincs akkora esélye arra, hogy simán tudjon szülni. Van, akinek sikerül, de nem tipikus.
2009. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is császár volt az első, de a másodig (3 év múlva) sima szülés. A 2 terhesség közötti időn kívül, gondolom függ még az első császár okaitól is, hogy a második szülés hogyan alakul. Nekem az első azért lett császár, mert a fájások közötti szünetben nem maradt a szülőcsatornában a baba, hanem mindig visszacsúszkált. A másodiknál is kezdett így alakulni de szülésznő időt kért még a dokitól. Az ő utasítására 3-4 fájást a jobb, majd a bal oldalamon fekve kellett elviselnem. Ez segített a babának úgy forogni, hogy ne csússzon mindig vissza és megúsztam a császárt (nem farfekvéses volt, csak a szülőcsatornában nem jól forgolódott).
2009. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hasznos válasz, amikor valaki leírja, hogy nála hogyan alakult a második szülés? Aki ilyenkor lepontoz, mit gondol? Egyébként ha minimum 2 év van a 2 szülés között és betegség nem indokolja, a második lehet sima szülés. Nálam pl. így volt!
2009. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!
2009. ápr. 24. 19:14
 8/8 anonim válasza:
szia azelső babámat 3ével ezelőt szütem császáral,és msot eg hét mulva fogom ismétcsászáral szülni a fiamat.
2009. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!