Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért dönt valaki a császár...

Miért dönt valaki a császár mellett, ha nem indokolt számára?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, akik így döntenek, miért? Mit tudnak amiről én nem tudok? Biztonságosabb? Hiszen ez egy nagy alhasi műtéti beavatkozás...


22. hétben járok,nagyon várom a szülést. Tudni még nem tudom, sőt elképzelni sem mennyire fájhat, de nagyon pozitívan állok hozzá, meg szeretném élni.


Mit gondoltok a témáról?

Mindenkinek saját döntése, amit megkérdőjelezni, bírálni szerintem nem lehet, nem is szeretném, ha ellenséges hangvételűre sikerülne a dolog.



2022. dec. 1. 17:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Az én meglátásom szerint most az orvos választásos mizéria miatt van több, de lehet én gondolom rosszul.
2022. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Én semmi pénzért nem szültem volna direkt császárral.

De pl nekem 3 barátnőm is azzal szült, direkt.

Az egyik, mert úgy akkor nem lesz tág odalenn 🤦‍♀️

A másik, mert neki bizarr, hogy a vaginájan kell kinyomni a gyereket

A harmadik pedig azért mert nem birja a fájdalmat, nem akar vajudni (azt császár után rájött, nem is volt olyan jó ötlet)

2022. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%

Azért, mert úgy érzik jónak/biztonságosnak. Szívük joga.

A kérdésed pedig -már bocsáss meg, de- teljesen értelmetlen, tekintve hogy nem fogod tudni megérteni őket... Szóval csak egy ezredik csm. kontra hüvelyi szülés provokatív kérdés lett belőle, hurrá...

2022. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azért,mert bár szülhettem volna természetes úton, de ajánlották esetemben a császárt, kockáztatni meg nem akartam. Az is közre játszott,hogy az én természetes születésemkor tartós beteg lettem orvosi hiba miatt.
2022. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mi ebben a provokatív? Miért ne tudnám felfogni más tudatos döntését? Nem értelek. Mindenkinek szíve joga, engem csak az érdekel milyen érvek szólnak mellette, aki bevállalta. Inkább gondolkozz el magadon, miért látsz ebbe provokatív szándékot. Ne magadból indulj ki, vannak emberek akik teljesen meg értik, ha xy máshogy gondolkozik valamiről...
2022. dec. 1. 18:18
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Félelemből.
2022. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert pszichesen fel a szulestol. Szűk a csipom, éreztem, hogy nehéz lesz, de arra nem számítottam, hogy a baba beragad a szülő csatornába.. az orvos konyokkel nyomta ki. Soha többet nem vállalom be.
2022. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom a rossz élményeket, biztos nem lehet kellemes, ha kinyomják belőled a gyereket. ☹️
2022. dec. 1. 18:25
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Mert ki akartam zárni az oxigénhiány és társai kockázatát, amennyire csak lehetett. Szerintem ez nem olyan nagy bűn. A babára nézve sokkal biztonságosabbnak tartom a programcsászárt. Anyára nézve már veszélyesebb, de kinek nem fontosabb a gyereke?
2022. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem csak a fájdalomtól félnek.

Én se szülnék császárral.

2022. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!