Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hugyuti...

T_k_n kérdése:

Császármetszés után hugyuti probléma?

Figyelt kérdés

Császármetszés után ugye volt katéterem, gondolom én amiatt sérűlhetett meg húgycső vezetékem hogy folyamatosan 3 hónapja szenvedek felfázással baktériumokkal, urulugoshoz járok már (házi orvost sima labort letettem) urulogus tenészti vizeletem meg hüvely mintát is vesz-vett, már ez 3. Antibiutikum amit szedek és nem hat, emellett Tőzeg áfonyát szedtem, hugyuti fertőzésre gyógyszert a bionoricának az vese-hugyuti gyogyszeréből 3 dobozzal az 180 szem, a hüvelyemre vitagynC.

Szóval bőven volt Antibiutikum gyógyszer vitaminok, krémek, 2 féle bélflora.

Párom is kapott gyógyszert.

Annyira tanácstalan vagyok más is volt már így, mi segített neki?



2023. febr. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki a d mannoset.

Hasonlo cipőben voltam masfel ev alatt 3 lett vese medence gyulladasom. Semmi nem segített. Aztan egyszer jott egy uj gyogyszertaros es ajánlotta ezt, valamint hogy egy ideig álljak le a csapvizrol. Tobbszor pozi lett az eredményem ecoli baktériumra pedig hidd el rendesen figyelek a higiéniára. Akkor hívtak fel a figyelmemet ra hogy sajnos a csapvízzel bevihetem 🤷🏻‍♀️

Nekem segitett, hatha neked is fog. Amugy magához a császárhoz szerintem keves köze volt vagy esetetben van.

2023. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár után 1 hétre kezdett fájni ha pisilek, de iszonyatosan. Már sírva mentem a WC-re és csak ha már nem bírtam tovább.

A háziorvosomhoz fordultam, ő felírt valami port (lassan 2 éve volt, elfelejtettem a nevét). Este kellett meginnom 2 dl vízben feloldva, és figyelni, hogy a lehető legtovább ne menjek WC-re. Reggelre semmi bajom nem lett kB, épphogy picit fájt, de 3 napig tartott a kúra, és utána már tényleg semmi. Katéter után szokták ajánlani

2023. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolso. Ez a Monural. De sztem a kerdezo mar tul van rajta. Utolso,volt vizelet tnyesztes? Megvan a korokozo, vagy csak vaktaban probalkoztok antibiotikummal. Ki kell tenyeszteni, es a leleten rajta lesz melyikre erzekeny, melyikre rezisztens (ellenallo). Es ugy megkezelni.
2023. febr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenen túl vagyok.... (e coli)

3honapja nem akar elmulni, több fajta Antibiutukimot is szedtem.

2023. febr. 28. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ilyen esetben mar a hugyholyagtukrozes a kovetkezo lepes a felderitesben. Lehet a sok antibiotikum mar kikezdte a holyagod nyalkahartyajat es mar nem is tud rendesen meggyogyulni a sok fertozestol.

Meg nezz utana az interstintinal cystitisnek is.

2023. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!