Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után inkontinen...

Császármetszés után inkontinencia problémám van. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem sürgősségi császármetszéssel. Nemrég álltam neki sportolni. Eddig lazábban toltam, csak sétáltam. Most viszont elkezdtem a zumbát. Mozgás közben észrevettem, hogy szivárog a vizeletem, úgy, mint amikor terhes voltam a 3. trimeszterben. Nagyon kellemetlen, így abbahagytam. Ennyire megereszkedett volna az izomzatom? Valaki küzdött ilyennel? Elmúlik magától is egy idő után?

31 éves vagyok.



2020. máj. 25. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magától nem múlik el..

Én felkeresnék szakembert erre..


Jómagam sokkal kisebb gonddal küzdök.. (ha elkezdek pisilni nem tudom abbahagyni.. puki esetén nagyon nehezen van, hogy nem tudom külön ellazítani, wc-n kell üljek egy sima szellentés miatt is)itthoni intimtornával már sokkal jobb

3 hónapja szültem 1,5 év korkülönbséggel hüvelyi úton.

2020. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Intimtornázz.
2020. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem csm volt így nem tudom az valamiben másmilyen e, de nekem is az intimtorna segített sokat. Szules után konkrétan ha nem siettem a wc-re bepisiltem. De hamar elmúlt az intimtornától, már majdnem normális.
2020. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!