Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerű hasfájás,...

Menstruáció szerű hasfájás, enyhe vérzés a 7. héten?

Figyelt kérdés
A vérezgetés tegnap kezdődött, nagyon minimális, szinte csak a wc papíron volt, mára nagyjából elmúlt. Orvos látott, Magne B6-ot és Rutascorbint írt fel, ha rosszabbodik, arra meg Duphastont. Nyugtatott, hogy nincs gond. Ultrahangra hétfőn kell mennem. Mostanra viszont olyan hasfájásom van, mint mensi előtt. Nem erős, de nekem nem is szokott rosszabb lenni. Nagyon meg vagyok ijedve, nem tudok megnyugodni. Mi a véleményetek?
2009. febr. 13. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Rutascorbint nem értem de a doki tudja biztos! Az orrvérzésre jó! Ne aggódj amúgy! Nekem nem volt vérzés,de a hasam 10.hétig egyfolytában fájt nagyon:(! Féltem is! De jól vagyok! 13+6 vagyok!
2009. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnázgattam és vérezgettem 6 hetesen. Bár nem a babától látták a vérzést, hanem valami méhszájseb vagy mi miatt! Kórházban töltöttem 4 napot, majd tünetmentesen mentem haza, és pár napig szigorú ágynyugalom volt. Azóta sem tért vissza ez a probléma! Szóval nem feltétlen jelent gondot, el sem hinnéd, hogy mennyi kismama találkozik a terhessége alatt a vérezgetéssel!

Azért kíméld magad, pihenj! A duphastont nekem is szedni kellett úgy a 12. hétig. A másikat nem értem, nekem az untrogestant kellett még szedni pár napig.

MagneB6-ot mennyit szedsz? Lehet emelheted az adagot, ha kevés! Minden jót!

24 hetes kismami

2009. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is ugyan ez volt a 7.héten,és én is kaptam Rutascorbint meg Duphastont is amit a 12.hétig kellet szednem.Hál isten 4nap alatt elmúlott a vérzés:).A Rutascorbint nem csak orrvérzésre adják,erősíti a vénák falát így a hüvelyi vérzésre is jó,ha az nem a babától jön.Nekem segített,én 3-szor 2-t szedtem egy nap.A kisfiam már 5.5 hónapos.Pihizz sokat és ne idegeskedj,el fog múlni.

Sok sikert.%.5hónapos baba anyuja

2009. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia. ne aggodj!mensi szeru fajasaim nekem is voltak, szinten nem erosek,kb.a 9-10.hetig,azota sem erzek hasonlot.ha az orvos szerint nincs gond,akkor a verzes miatt ne aggodj,plane ha mar elmult.lazits, pihenj sokat es elvezz ki minden pillanatot.

udv.13heteske

2009. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!