Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, és...

9 hetes terhes vagyok, és menstruáció jellegű vérzésem volt tegnap. Mára kicsit enyhébb lett. Görcs nincs, csak kisebb 2 másodpercet hasfájás. Miért van ez? Van miért aggódnom, vagy 1-2 napon belül remélhetőleg elmúlik? Köszi.

Figyelt kérdés
???
2009. szept. 24. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal doki!!! Főleg ha vér, nagy a valószinűsége a vetélésnek. Ha csak barna akkor még van esély.
2009. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem menj orvoshoz azonnal!

Lehet hogy nincs baj, de lehet hogy van! Terhesség alatt nem igazán egészséges vérezni! (szóval én aggódnék)

2009. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már tegnap menni kellett volna az ügyeletre, ha még nem mentél, akkor menj gyorsan, lehet csak vaklárma, de jobb ha megnéz egy doki. Nekem 8 hetesen volt kis vérzésem, rohantunk az ügyeletre, és már késő volt, vérzéssel nem szabad 1 percet sem várni. Remélem minden rendben lesz nálad!

38 hetes kismama

2009. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél azonal orvoshoz.Ha eddíg nem tetted,menj most azonnal mielött baj lenne!!!!!
2009. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már tegnap orvoshoz kellett volna menned!!

Remélem már úton vagy azóta.

Várjuk a fejleményeket, ne legyen semmi baj, de basszus, a vérzés nagyon gáz!!!!!

2009. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2009. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a doki azt mondta, nekem 2 méhem van. Ami nem baj..de nagyon ritka. bal oldalon van a tapadás.A jobb oldali üres. Ebből kifolyólag lehet menstruációról beszélni?? Lehet hogy abból kifolyólag van vérzésem. Nem tudom.. Légyszi járjatok utána... valaki nőgyógyász vagy doki ismerősötöknél.!! Köszönöm!
2009. szept. 25. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:

egy kis érdekesség: létezik ilyen!

[link]

2009. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!