Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Törvényszerű az aranyér...

Törvényszerű az aranyér szülésnél, ha hajlamos vagyok rá?

Figyelt kérdés

Általában külső aranyerem szokott lenni, most 18 hetes vagyok és megint kijött. Nem székeléskor jön ki soha, inkább ha túl terhelem magam fizikailag (most egy rohangálósabb nap után). Nagyon félek, hogy természetes szülésnél is kijön, mert nagyon szenvedek vele most is már majd 1 hete. :(

Volt akinél nem bújt ki?


2023. márc. 7. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha egy rohangálós nap után kijön, akkor kb 100% hogy szülés után is kifog, hiszen az elég durva fizikai megterhelés.
2023. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem akinek alapvetoen nincs aranyere (neked ugye van), meg annak is lesz termeszetes szules utan.


Ez van sajnos.

2023. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajlamos vagyok. Sajnos nem tudlak biztatni. A kilencedik hónap végére kijött, és szüléskor brutál lett, az fájt a legjobban, rosszabb volt, mint a gátseb. 2-ből 2 szülesemnél ez volt sajnos. Detralexet szedtem rá, talán segít valamit, de fájni fáj sajnos.
2023. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már szülés előtt ki fog jönni valószínűleg.Szülés közben tuti.
2023. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kijön. De nekem pl az első szülés után kijött az aranyerem, pár évvel később a másodiknál pedig nem.
2023. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso szulesemnel nem jott ki,a masodik szulesemnel igen.de nem zavaró,nem verzik,nem faj,csak erzem,hogy ott van.
2023. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésnél nem jött ki, pedig előtte folyton..
2023. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt szülésnél mégis kijött. És minden hüvelyi úton szült ismerősömnek is. Szóval ha neked alapból szokott lenni, akkor azt mondanám, nem fogod megúszni.
2023. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos szinte borítékolható a te esetedben, de legalább fel tudsz rá készülni.
2023. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akinek aktuális a kérdés: kijött az aranyerem szüléskor, de fájdalmat nem okozott sem akkor, sem utána. Sőt azóta vissza sem tért, pedig ma 5 hónapja, hogy szültem.

Van ilyen is :)

jan. 2. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!