Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség-szülésből adódóan...

Terhesség-szülésből adódóan kijöhet az aranyér?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Igen,nekem már a terhesség alatt kijött,de terhesség ELŐTT is KIJÖTT
Igen,nekem már a terhesség alatt kijött,de terhesség ELŐTT NEMJÖTT ki soha se
Szülés közbe jött ki
Szülés után jött ki
Soha se jött ki az aranyerem,se a terhesség alatt,se szülés közbe és utána se
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár az utolsót jelöltem, de természetesen kijöhet.
2021. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesen jött kicsit ki, de szülés után lett brutális.

Szerintem nagyon alkati dolog, sajnos én visszeresedek is tehát a vénás keringesem nincs a toppon. Ráadásul télen nagyon mozogni se tudtam, és a rostdus ételeket se kívántam terhesen. Ezek mind rontják a helyzetet...

2021. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség utolsó hónapjában m@r ülni sem tudtam, szülés után el is múlt egyből 4.5 kg volt a fiam gondolom a súly miatt,ő volt az első terhességem a másik kettőnél nem jött ki.
2021. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem még soha életembe nem jött ki az aranyerem. Jelenleg 8 hónapos kismama vagyok. Nagyon félek hogy kijön ,nem tudom milyen érzés lehet de mindenkitől csak azt halottam eddig hogy nagyon rossz 😥
2021. máj. 8. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak terhességtől. Nekem pl. egész gyerekkoromban sokszor volt hasmenésem, vagy ellenkezője, hasfájás+erőlködés. Na...Nekem attól belső+külső.

Valóban nem kellemes...de pl. van rá kúp ami segít.

2021. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt soha életemben aranyerem. Aztán szüléskor kijött és olyan hatalmas volt, hogy csak pislogtam. Viszont nekem nem fájt egyáltalán. Kb 2 héttel szülés után húzódott vissza teljesen.
2021. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Terhesseg elott neha volt minimalis aranyerem. Terhesseg vege fele allandoan pici. Szules utan pedig brutalis aranyer (ami 2 het alatt vissza is huzodott). De sok kismamat latyam nst-n olyan kerek nyakparnaval, mert nem tudtak ulni :)
2021. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség végén volt belső, kicsi, amikor beilleszkedett a baba feje. Detralex és Reparon segített, a terhesség végére szinte elmúlt, szüléskor nem jött ki újra.
2021. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam, mert még nincs gyerekem, de kijöhet az aranyér terhesség, de szülés után is.
2021. máj. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!