Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hàny òra alatt tartò fàjàsokka...

Hàny òra alatt tartò fàjàsokkal induljunk a kórhàzban?

Figyelt kérdés
40perce mèrem,5-6percenkènt èrzem,dèlelőtt voltam nst-n.Van,hogy 2perc mùlva ùjra èrzem,40hetes kismama vagyok.Tegnap du.is volt,majd elmùlt.2-3hete jòslozok,de ez kezd màs lenni.Reggel 9kor megyek legközelebb nst-re.
2023. márc. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Zuhanyozz le meleg vízben, mozogj kicsit, sétálgass, feküdj le, stb, és ha akkor is folytatódik, sőt, erősödik, rendszereződik, akkor szerintem lassanként lehet indulni. Azt mondják, hogy 5 perces fájásokkal érdemes bemenni a kórházba, én 2-3 percesekkel estem be mindkét szülésemkor, de tőlünk itt van 800 méterre a kórház, szóval nem kellett messze menni.
2023. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3-4percesekkel bementünk a kórházba 7.-én este,még az nap császárral 23:15kor megszületett a kisfiam.
2023. márc. 23. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok boldogságot a kicsihez, neked meg gyors felépülést! :)
2023. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2023. márc. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!