Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A védőnő szerint akiknek...

A védőnő szerint akiknek nincsen jósló fájásuk, nehezebben szülnek, mit gondoltok erről, nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Tegnap a védőnőm említette. Nektek volt jósló? Akiknek nem volt, tényleg nehezebben szültek, indult meg a szülés?


Nekem ritkán szokott lenni olyan érzésem mintha menstruáció előtt lennék, és még fog jönni érzésem van. Bocsi ha értetlenül írom, máshogy nem tudom megfogalmazni. Ez a jósló fájás?


Köszi ha megosztod a tapasztalatod.



2023. márc. 11. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyik babánál se volt jóslóm, és mindkettő indítással kezdődött (aztán császár lett). Azt viszont nem mondhatom így, hogy nehezen lett volna meg, hiszen nem derült ki, nem maguktól jöttek.
2023. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ajóslóra aztmondták nem az...vagyid ilyen mensi szerű görcsök voltak..

Nem is indult be a szülés nem tágultam császározni kellett

2023. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy hülye védőnő.
2023. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg jóslóm volt. Mégis az apás szülés sürgősségi császár lett,mert semmit se tágultam. Pedig nyomták az oxit is. Semmit nem ért.
2023. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél rengeteg jóslóm volt. 34.héttől sokat szenvedtem vele.

Indítottak, rásegitettek oxitocinnal, így is egy örökkévalóság volt a szülés. Nekem nem mensi szerű volt, hanem a hasam tetejéből indult a görcs lefele.

Másodiknál 1db jóslóm nem volt. Pikk pakk meglett a lányom.

2023. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jóslok és borzalmasan nehéz szülés volt, de ez biztosan nem függ össze. A védőnő el van tévedve.
2023. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi jóslóm nem volt, és könnyű, gyors szülésem volt...
2023. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2023. márc. 11. 13:11
 9/16 anonim ***** válasza:

Baromság..


Sosem volt jóslóm



Volt egy nehez szülésem, de könnyen tágultam, más volt a gond.

Volt egy fájdalmasabb, de mégis könnyű, nagyon gyors szülésem..

Most ikreim lesznek, ha választási lehetőséget kapok, akkor megszülném őket, szóval azért egyik sem volt annyira szörnyű..


Tehát em ezen múlik

2023. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igazabol szerintem nekem sem volt joslofajasom. elso icipici szinte meg sem erezheto fajastol szamitva 10 oran belul megvolt a fiam, ami mar kemenyen fajt, az 2 oran at tartott "csak".
2023. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!