Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülésnél az oxitocin...

Hüvelyi szülésnél az oxitocin miatt szakadhat/repedhet a hüvely vagy a méhszáj?

Figyelt kérdés

Mondják egy páran, akik hüvelyi úton szültek, hogy túl gyorsan jött a baba, és mindenük szétrepedt odalent, varrni is kellett sok helyen.

Van köztetek olyan, akinek semmi ilyen problémája nem lett? Mennyi idő után javul a szex?


2023. márc. 18. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én két gyereket szültem oxival. Elsőnél nem repedtem pedig az gyors volt... a másodiknál viszont igen. A második 3* annyi ideig tartott (18 óra) egyébként és már csak a legutolsó 2 órában kaptam meg az oxit, mert brutál fáradt voltam. Kapaloztam ellene, de mondták, hogy nagy a baba meg ki voltam merülve, tényleg nagyon nehéz volt, szóval végül hiába ellenkeztem, csak kaptam azt a sz.rt. Tényleg nagy lett a baba (4.5 kg)


Szerintem inkább nekem azért repedt, szakadt minden mert nagy volt a baba. De kitudja..


Remélem ha még egyszer szülök akkor végre kipróbálhatom oxi nélkül is, bár kötve hiszem mert itt is azonnal bekötik meg akkor is ha nekiallsz vitatkozni

2023. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!