Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy császáros szülés és egy...

Egy császáros szülés és egy missed ab után már nem kaphatok oxitocint egy közelgő-remélehetőleg- természetes szülésnél ugye?

Figyelt kérdés
5 éve volt egy császáros szülésem, rá 3 év múlva sajnos egy műtéti befejezése egy 10 hetes terhességnek.Ezek után már elvileg nem kaphatok oxit ugye? Mostani picur,fejvégű, jól helyezkedik,elvileg megpróbálhatom,és szeretném is!Kinek hogyan alakult egy császár után a természetes szülés?KI mit kapott és mit nem? Kérlek meséljetek nekem!36 hetes vagyok.köszi előre is!
2016. aug. 22. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért ne kaphatnàl oxitocint?

Hajrà,remélem sikerül megszülnöd,drukkolok. Az orvosoddal beszéld meg egyébként, az a tutu.

2016. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

En ugy tudom, hogy aki csaszar utan probalkozik a huvelyi szulessel, az nem kaphat oxitocint. De amugy nem is kell, termel annyit a szervezeted, amennyire szukseg van.

Sajnos a tobbiben nem tudok segiteni, de sokan vannak ezen az oldalon, akiknek sikerult csaszar utan a huvelyi szules, hatha megtalaljak ezt a kerdest. Egyebkent a van egy facebook csoport, azt hiszem VBAC, ezt nagyon szoktak ajanlani. Sok sikert kivanok! Majd ird meg par het mulva, hogy sikerult!

2016. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Heged milyen? Orvos mit mond? Megbeszélted vele, hogy vabac-ot szeretnél?


Oxit ha a heged rendben van, kaphatsz, ha szükség van rá.

2016. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy term.szülést akarok.egyenlőre támogat is benne.most még rendben van a hegem,de azt mondta az utolsó pillanatig változhat a szitu,nem zárja ki a császárt...eda-t sem adna,nem szereti,esetemben meg nem is javasolja.oxira még nem mondott semmit...egyébként hogyan ellenőrzik a belső heget pl.vajúdás,szülés alatt?ezt elfelejtettem megkérdezni sajnos.ja és nem nyom-e a latba,hogy cukros lettem.
2016. aug. 22. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha kordában van tartva a cukorérték diétával/inzulinnal (nem tudom, milyen mértékű nálad), akkor semmit nem befolyásol.

De ne várd, hogy magától mondjon dolgokat, hanem KÉRDEZZ.

2016. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy nem szereti az oxit? Szereti nézni, ahogy más szenved? mondjuk akkor jó szakmát választott, ez tény.
2016. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hatos,én az oxitól szenvedtem az elsőnél,erről ennyit..

Többféle véleményt/protokollt láttam erről,én mikor anno vbac-t kezdtem emlegetni a dokimnak,ezzel kezdte,h akkor nem kaphatok oxit..(én meg gondoltam,h hála Istennek...)

Nálam is kialakult diab. a második terhességnél,de szülhettem simán,azzal a kitétellel,hogy nálam nem lesz olyan szülés közben,hogy "várunk még,hátha"..tehát a legkisebb eltérésnél tol a műtőbe,ez számomra is teljesen rendben volt,hiszen az életünket azért nem kockáztattam volna...

Most a harmadikat várom,és szóba sem került a császár egyelőre,sima szülésre készülünk.

2016. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6os, baromira kivancsi vagyok, hogy szerinted mi az oxitocin
2016. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az edat nem támogatja nálam,mert akkor nem érzem,hogyha elkezd szurni,baj lenni a belső heggel.cukrom diétával van tarva,egy-két 7 feletti ertekem van,a tobbi jo.
2016. aug. 23. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!

Nem kontraindikált sem az EDA sem az oxi.

23hkm

2016. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!