Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakori az, hogy hüvelyi...

Gyakori az, hogy hüvelyi szülés után műtétre van szükség?

Figyelt kérdés

Olvastam itt az oldalon egy illető válaszát, hogy a barátnőjének a hólyagát kellett műteni, mert olyan súlyosan megsérült.

Ez gyakran előfordul? Nektek van valami maradandó sérülésetek hüvelyi szülés után? :(


2023. márc. 26. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem, dehogy. Egyáltalán nem gyakori.

Nem, egy karcolás sincs rajtam, májusban szültem.

2023. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
2x szültem hüvelyi úton, az ismerőseim kb 80% is de senkinek nem kellett utána műtét.
2023. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Elég gyakori az ilyen olyan süllyedês, de császárral is, iszont a rakövetkező terhesség ront rajta, a hüvelyi shjpülés súlyosbítja..


Ez gyakori…

Műtet viszont gakran csak a változókorral lesz szükséges, amikor minden izom renyhül a medencefenéknél is..

2023. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nincs semmilyen közvetlen hüvelyi/méh sérülésem, de a nagyon enyhe inkontinencia és aranyér befigyel. Mindkettő már a terhesség idején kezdődött, nyilván a kétórás kitolás nem segített a helyzeten. Most a második terhesség alatt súlyosbodott, remélem gyorsan meglesz a gyerek és megnyugszik mindkét kis barátom.
2023. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem (4 és 1.5éve) köszi, semmi bajom
2023. márc. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!