Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a terhesség?hogy jobb...

Milyen a terhesség?hogy jobb szülni császár metszésel vagy természetesen?Milyen a $ex?Odda lent kell borotválni aki olyan ?

Figyelt kérdés
hol kapok választ ezekre a kérdésekre?

2023. márc. 28. 18:49
 1/9 anonim válasza:
90%
Könyvekből, filmekből, tapasztalásból
2023. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi bajod van?
2023. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
13%
Írj privát üzenetet és segítek neked.
2023. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ugye megvan, hogy 12 évesen nem is regisztrálhatnál ide?
2023. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

😅 Terhesség a legcsodálatosabb érzés, császárom volt csak szörnyű volt, szex ugyan olyan volt, borotválkozni meg te magad döntöd el h akarsz e vagynem😅

De szerintem te elég fiatal vagy ehhez.

2023. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem láttam magába a terhesegbe semmi jót. De rosszul se voltam. A császárral se volt semmi bajom.

A szex nem csak a vágás miatt lehet más. Én nem változtam.

Az hogy borotválod e a Te dolgod.

2023. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Bármelyik szülés lehet rossz vagy jó, kinek hogy alakul. Én hüvelyi úton szültem, gátmetszessel pár óra alatt. Utána nehéz volt ülni , allni kb 2 hétig, de elmúlt.

Egyik nap egy csajt hallottam arról aradozni, hogy hát ő nem érti mit nyavalyognak a csaszarosok, nem is történhetett volna jobb, minthogy megcsászaroztak, mert neki nem fért ki a gyerek, és ő milyen jól volt már pár órával utána semmit nem érzett, míg a természetes úton szülők ott nyavalyogtak. Hát nagyon vissza kellett fognom magam, hogy ne mondjak valami kellemetlent. A nővérem 3.gyereke császárral született, hetekig csak osszegornyedve tudott járni, borzasztó volt látni ahogy szenved. Szóval nem értem miért kell általánosítani.

2023. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Természetesen szültem, szülés után pár órával már lépcsőztem a kórházban (a szülészet és a gyermekágyas osztály másik emeleten volt). Volt gátrepedésem, varrtak, de nem volt bajom az üléssel, igazából nem éreztem fájdalmat, húzódást, semmit. A vajúdás az kegyetlen volt, nem tudtam elképzelni, hogy az ennyire fájhat (oxys indítás volt).

2 hónapja szültem, a szex még olyan fura érzés (érzékenyebb vagyok odalent). A férjem nem érez különbséget.

2023. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a hüvelyi szülésről tudok nyilatkozni. Én is gyakran szaladok bele abba, hogy frissen szült anyukák mondják, hogy szülés után pár órával már a folyósón szaladgáltak stb. Hát én azért nem így voltam ezzel, bár rövid ideig (kb. 2 hétig), de egyáltalán nem tudtam ülni, a férjem vett nekem olyan spéci párnát.. de szakadtam, vágtam, és nekem eltartott a felépülés. A vajúdás kínkeserves volt 😣 de mindezek ellenére könnyedén el tudtam látni a kisbabám, a szex csak nagyon az elején (kb. 2 hónappal a szülés után, néhány próbálkozás erejéig) volt kellemetlen, de utána minden visszatért a megszokott kerékvágásba, és „ott” sem változott semmi :) szerintem a szülés megviseli a testet, legyen szó császárról vagy hüvelyi szülésről, mindkettőnek megvannak a maga nehézségei, én egyiket sem látom megúszósabbnak. Anyává válni, szülni kőkemény feladat, de megéri a fájdalmat. Legjobbakat! 😊
2023. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!