Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesélne nekem valaki az ún....

Mesélne nekem valaki az ún. abortusz-tablettáról? Úgy néz ki terhességmegszakításom lesz, de a műtétet nem szeretném, mivel hallottam ezt a tablettás megoldást, természetesen nem Mo-on! Szerintetek megbízható?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a műtét rizikói már ismertek, míg a tabié nem annyira. Ha kísérleti nyuszit akarsz játszani, akkor csináld.
2010. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No, ez sem túl bíztató: [link]
2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sose hallottam még ilyenről...


De csak elgondolva is fizikailag hogy? A magzat hogyan tűnik el belőled, felszívódik???


Ennek utána kell néznem, mert már komolyan érdekel.


Amúgy meg gondolom nem vagy kíváncsi az erkölcsi blablára.

De mivel nekem egyházi suliban sikeresen megmutatták a Néma sikoly című filmet, már nem tudnék abortuszt elkövetni.

Amíg nem volt pénzem, addig így gondoltam ha becsúszna egy baba, keresnék egy kedves párt akiknek nem lehet gyerekük és nekik adnám - biztos sok a herce hurca vele, de mint mondtam beleőrülnék ha abortuszom lenne.

Meg mondjuk ezt a baba apjával se ártana letisztázni, remélem nem 18 alatti vagy és nem beszélsz senkivel erről...


Azért reménykedem minden rendben lesz Veled és talán a kicsivel is.

Máskor jobban vigyázz, doitól kérhetsz tanácsokat, hogy milyen fogamzásgáltó módszerek vannak, de inkább óvszer, mert ki akarna egy kufirctól egész életre - ami ezután már nem túl hosszú- szóló AIDS-et kapni...

2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!