Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak? Hogy tudnám...

Mit csináljak? Hogy tudnám kizárni az életemből egy legalább egy hétre? Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

39 hetesek vagyunk. És az apám megkeseriti az egész terhességem. Az elején nem birta elfogadni hogy teherbe esetem és hogy megtartom, de nem tudtam mást csinálni hisz PCOS vagyok, és ugy voltam vele inkább megtartjuk, mint hogy kisértsem a sorsot! Az első három hónapba kicsinált, állandóan veszekedett velem, nem leszek jó anya, párom nem lesz jó apa, soha nem fog megváltozni, éhen fogunk halni, nincs munkám, nem fogunk semmi pénzt kapni...olyanokba kötött bele hogy majd nem fogom tudni bölcsibe, vagy oviba elvinni, mert párom nincs bejelentve nekem meg nincs munkám, és hogy nincs munkáltatói igazolásunk sem, és akkor nem fogják felvenni! (Kérdem én, hol van az még???)

Most az utóbbi másfél hónapba azzal idegel hogy megöli magát! (Anyámmal 5 éve szétváltak, és most a barátnője is ott hagyta mert apám nagyon elb.szta a dolgokat. Nagyon átverte a nőt... persze most sir hogy vissza akarja kapni és hogy nem bocsájt meg neki és mindenki más a szar, ő semmit nem csinált rosszul...)

ÉS ezzel terrorizál, hogy felköti magát! Küldi a búcsú üzeneteket, meg mutatja a képet a telefonjába, egy kötelet hogy ez várja otthon! Kivagyok tőle! Hogy lehet ennyire önző...??? Mindjárt megszületik az unokája, és képes lenne most erre??? Miért kell ezt csinálnia??? Mit csináljak? Zárjam ki teljesen az életemből? Nagoyn kivagyok...Bármikor beszélek vele felhuzom magam. Próbáltam neki segitnei de nem hagyja!! Egyszerűen rajta nem lehet segitni!

És tudom hogy nem jó hogy ideges vagyok, mert a babó...de annyira fáj ez nekem:((((!!


Bocsi ha hosszúra sikeredett!


2010. okt. 8. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
És már olyanokon gondolkodtam el ha megtenné, nem szomorúságot éreznék, hanem borzasztó haragot!!!
2010. okt. 8. 17:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de azt kell mondanom, hogy apukád egy hihetetlen önző ember. Egy energiavámpír, és szégyelheti magát, hogy ezt csinálja Veled. Ráadásul szülés előtt. Nagyon csúnya dolgokat művel, főleg a köteles sztori. A gyerek felnevelése a ti gondotok lesz, nem az övé. Még minden gyerek felnőtt, akit szeretettel vártak. Ezt közöld vele. Én is a mai napra vagyok kiírva, teljesen együtt érzek veled. Elég stressz ezek az utolsó hetek nekünk, nem még ilyeneket átélni.

Én azt mondom, hogy inkább 1-2 hétig ne állj szóba vele, csak magaddal és a babáddal törődj. Az öngyilkossággal fenyegetőzök szinte egyáltalán nem képesek az öngyilkosságra, csak a körülöttük lévőket stresszelik. Ez bizonyított tény. Aki az akar lenni igazán, nem is beszél róla, csak megteszi.....erről ennyit.

A saját bánatát akarja rád nyomni, de te ne hagyd!!!!

CSAK Te számítasz most, és a baba, meg az apa.

Kitartás.

2010. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

37 hetes terhes vagyok en sajat magamat idegelem - pedig jo dolgom van. Egeszseges vagyok, csak nem tudom magam tultenni azon, hogy itthon kell legyek es nem mehetek dolgozni.

Apad nagyon onzo. Elvezheti, hogy konyorogsz neki, nehogy megcsinalja. En mar ezek utan biztos felvettem volna a fapofat es azt mondtam volna neki, hogy ok, csinalja csak hagyjon valamennyi penzt, hogy el tudjatok temetni - elvegre a parod is olyan amilyen meg te is...

Apadat nem erdekli senki mas, csak sajat maga ez nyilvanvlo.

Konnyu azt mondani, hogy ne idegeld magad...ez nem igy megy mikor a hormonok is tombolnak.

2010. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor elolvastam amit írtál........a saját apám jutott az eszembe.Ö is ilyen,engem akkor "zsarolt" amikor ház vásárlás elött voltam.Azt mondta ha elköltözöm megszünik minden kapcsolat,ez 5év történt,2éve nem beszélünk 15hónapos a kicsi lányom de még nem látták-anyám se-.A fiam 13éves neki is mondogatta,hogy majd jusson eszébe,hogy volt egy papája,pedig csak 6km-re költöztem és nap mint nap itt jár el a ház elött.Sokszor eszembe jut ez az egész...,.,.de már nem érdekel! Szerintem neked is jót tenne ha nem lenne álandóan jelen az életedbe!

Ne hagy magad befolyásolni..........a babád és a családod a legfontosabb!Sok sikert és gyors szülést kívánok neked! Majd írd meg mi lett a "vége" ennek az egésznek!!!!!!!!!Kitartást kívánok neked!

2010. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mit művel veled.Én leültetném és elmondanám neki,hogy fejezze be ezt az önzősködést,itt most nem róla van szó,hanem egy új életről aki hamarosan megszületik,és fenyegethet-zsarolhat,semmit nem fog vele elérni,ha pedig nem tud békében élni veled,és elfogadni téged a döntéseiddel együtt,akkkor megszakítod a kapcsolatot.Szegény baba is érezhette bent a te fájdalmad,stresszedet...szégyelheti magát az apád,bár az enyém is "speciális eset"
2010. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is őszintén sajnállak!!! Alapból nehéz ez a helyzet és onnan tudom, hogy az én apám egy alkoholista. Anyutól még akkor elváltak amikor én 4éves voltam, de tartottuk a kapcsolatot mindaddig míg nagyszüleim meg nem haltak ez 3 és 4 éve volt. Azóta semmi. Sem az esküvőnkön nem volt ott, azt pedig még csak nem is tudja, hogy unokája van immár 10,5 hónapja! De ezt én akartam így. Nem keresem, nem vagyok rá kíváncsi. Ő is egy önző majom. még a telefonomat is lecseréltem, hogy ne tudjon hívni. Ráadásul amikor egy nő kismama még érzékenyebb. Szörnyű apád van neked is.

Őszintén megmondom neked én mit csinálnék!!! Amikor mutogatja a képet a kötélről én adnék a kezébe egy másikat és azt mondanám, hogy ezzel "biztos a siker". Semmibe nem nézem az ilyen kamu öngyilkos jelölteket!!!!!!

2010. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!