Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hete született meg a gyermek...

5 hete született meg a gyermekem, császármetszéssel.férjemmel a terhesség alatt elvoltunk tiltva a szextől.most lassan vége a gyermekágyi időszaknak és kicsit félek,fájdalmas lesz újra össze bújni így császár után.? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nem volt köztünk szex,az is aggaszt kicsit hogy nagyon csúnya maradt a hasam, nem-e vissza taszító ez egy férfinek? Párom nagyon tapintatos, sosem bántana meg ezzel, de én kényelmetlenül érzem már most ez miatt magam. Csak túl aggódom?
2023. ápr. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Túlaggódod. Én császárral szültem, egyéb okokból 3 hónappal császár után voltunk először együtt, jobb volt mint előtte.
2023. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk, nekem fájt az elején, aztán vettünk síkosított óvszert, azzal jól működik azóta is.
2023. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen volt nekem is,de hidd el nem vagy visszataszító :)

Belekell majd rázódni mintha tini lennél :D

2023. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellemetlen volt, de nagyrészt a heg miatt. Bizonyos pózokat sokáig hanyagoltuk is.
2023. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!