Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor épültél fel császár után?

Mikor épültél fel császár után?

Figyelt kérdés
Mikor tudtál fájdalom nélkül felkelni, lehajolni? És mikor lett minden olyan mint előtte?
2023. ápr. 22. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
2 hét múlva kb már nem fájt, ugráltam ossze vissza, emelni nem mertem brutál nehéz dolgokat. De napról napra egyre könnyebb és jobb volt. 4 hete volt a műtét mimden oké kivéve a szétnyílt hasizmot és logó hasat.
2023. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kb két naponta észleltem változást, hogy már nem akkora a fájdalom, mint amitől félek. A felkelést két kézzel segítettem az elején. Nagyon belejöttem, de a nyolcadik naptól már nem fájt igazán. Csak ugye a beidegződött óvatosság még megmaradt.
2023. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok idő volt, kb 2 hónap mire olyan voltam mint régen. Persze addig is minden nap picit jobb volt, és tudtam tenni venni, meg gyereket ellátni, de az az igazi semmi bajom érzés az 2 hónap
2023. ápr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. 2 hét. Igazából már amikor hazaértünk a kórházból is sokkal jobb volt.
2023. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után már teljesen mobil voltam. Viszont ahhoz, hogy olyan legyen, mint előtte, kellett kb fél év, és három alkalom hegkezelés szakember által, megy egy 6 hetes regeneráló torna
2023. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több mint 2 hónap. Lehajolás, hanyattfekvés ment a legkésőbb. Elején a leülés, felállás is nagyon rossz volt.

Én nem éreztem hogy a sok mozgás vagy bármi gyorsította volna a felépülést.

2023. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Elsőnél 3 nap, második után 5 nap.
2023. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is 5 nap. Hajolgattam takaritottam. Nem fajt utana
2023. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 hónap
2023. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első 2 nap pokol, utána rohamos javulás. 6-7 napra rá nagyon jól voltam, tudtam guggolni, emelni valamennyit, sok energiám volt, igaz én amint tudtam, sétáltam (amikor aludt a pici, férjem vigyázott rá, mert tél volt, csúnya idő és nem akartam egyből kivinni).
2023. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!