Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség utáni menstruáció?!

Terhesség utáni menstruáció?!

Figyelt kérdés
4honapja született meg a kisfiam császárral utána megjött a menstruációm 2honapig rendesen meg volt de most egyszerűen nem akar meg jönni...remélem terhes nem vagyok mert elég korai lenne, tesztet még nem csináltam...és nem is szoptatok...valaki hasonlóan járt igy?!

2023. ápr. 27. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát védekeztetek vagy nem?

Ha nem, akkor nyilván lehetsz terhes, de gondolom egy gyerek után nem újdonság, hogy készül a kisbaba.

2023. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk...csak azért furcsa hogy 2honapig meg volt rendesen utána semmi..
2023. ápr. 27. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pont így volt, mint neked, bár én szoptattam, de első 2 menzesz tű pontos volt, ahogy kell, aztán meg késett vagy 2 hetet, majd utána vissza állt. Szerintem még rendeződnek a hormonok, stb :)

Kitartást!

2023. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez hogy az első 2 teljesen pontos volt most meg már 5napja várom a csodát..de azért biztos ami tutii csináltam egy tesztet de negatív ugyhogy maradt a várakozás :)
2023. ápr. 28. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most volt 3 hónapos a fiam, és most van a második, de valami brutálisan erős..

Nekem mondta a doki,hogy szülés után nagyjából 6 hónapig minden normális, az is, ha korábban jön, az is, ha késik, meg az is, ha kimarad..

2023. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is csak a hormonokra tudok gondolni..
2023. ápr. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!