Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Szülés utáni vérzésse...

Anyukák! Szülés utáni vérzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szülés után nektek meddig volt vérzésetek? A 6 hét alatt a szülés utáni vérzést követően menstruáltatok még, vagy csak a 6.hét után? Mikor használtatok először tampont szülés után?

Előre is köszönöm aki válaszol:)



2018. jún. 4. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 5 hétig volt vérzésem(császárom volt) aztán pont a 6.héten megjött. Tampont nem használok.
2018. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hétig tartott a vérzés, aztán az átment menstruációba. Tampont 4 hónappal szülés után használtam.
2018. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a 6 hetes tisztulás után még kb 6 hónapig nem volt menstruációm/császáros voltam/..igaz én nem szoptattam, így kicsit aggódtam miért nincs/terhesség ki volt zárva/ de mire időpontott egyeztettem megjött...

Aki szoptat annak van, hogy még akár 1 évig sincs menzesze/azért hiszik sokan, hogy a szoptatás, szinte egyenlő a védekezéssel, pedig nem/...ez egyénileg változó van akinek már következő hónapban megjön, van akinek meg hónapokig nem...

A tampont én még így is hogy nem természetesen szültem csak kb 1 év után tudtam kényelmesen használni, ha próbálkoztam vele olyan alhasigörcsöm volt, hogy alig bírtam menni...de ez is egyén függő...

2018. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Császárral hat hétig volt vérzésem majd rá két hétre Megjött.a harmadik hónaptól használtam tampont
2018. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig tartott, utána elmúlt, majd 3 hónapos volt a gyerkőc mikor megjött és sajnos elapadt a tejem, elutasította a mellem. Ekkor már használtam tampont.

De mire beállt rendszeres ciklusra amúgy, nem kérdezted, de kb volt 20 hónap.

2018. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Császár volt. 6 hétig véreztem. Babám 8 hónapos volt,amikor megjött rendesen,rögtön szabályos lett. Szoptattam. Nem zavart be a menstruáció.
2018. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem használok tampont,mert utálom,úgyhogy nem.
2018. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem + 1 hétig volt még ilyen rózsaszínes folyásom. A menstruációm szülés után 4 hónappal jött meg,az első 1-2 alkalommal még nem tudtam tampont használni.
2018. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyereknél máshogy volt, de a valódi, erős vérzés kb 2 hétig tartott, utána még 2-3 hétig volt pirosas maszatolás.

Szoptattam mindhármat, igény szerint, a menstruációm 13-17 hónappal szülés után jelentkezett először, az első gyereknél leghamarabb, a harmadiknál legkésőbb.

2018. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Két császár, az egyiknél pár napig véreztem, a másiknál 7 hétig. Amíg szoptattam, nem jött meg (másfél ill. két év).
2018. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!