Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy néztek ki...

Szülés után hogy néztek ki odalent?

Figyelt kérdés
Nem a hüvely tágasságára gondolok, hanem arra, hogy mennyire látszik bármi a gáton a metszésből? 7 hete szültem, szerintem nagyon látszik a heg.
2023. ápr. 30. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semennyire már. 1 évig látszott. Téged ez most miért zavar?
2023. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom. Sosem nézegettem magam odalent.
2023. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Még alakulni fog.
2023. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
7 eve szultem a nagyobbat, rosszul varrtak ossze. 4 majd 2 centis golyo lett a gatamon, ahogy a duzzanat csokkent par het leforgasa alatt, aztan 1 centis lett vegul, es most is ott van. Mondtak, hogyha zavar, menjek plasztikaztatni. Szultem azota meg egyet gatvedelem, remenykedtem, hogy a metszes helye repedni fog, mert sokaknal szokott, es olyankor van esely ra, ha nem nyulnak hozza, hogy jol gyogyul be. Nem repedt(gatvedelemmel szultem), en meg mar ugy nagyjabol megszoktam, de meg mindig elfog az undor, ha hozzaerek. Terveztunk harmadik gyereket, ami valoszinuleg megsem lesz, de meg nyutva hagyom a kerdest. Bar nem hiszem, hogy kesobb megcsinaltatna csak ezert, mert eleg szivas volt anno a gyogyulasi folyamat.
2023. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évvel a gátmetszés utan sem én sem férjem nem tudtuk megmondani, hol a helye. Pedig nekem rosszul varrták össze is.
2023. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem néztem meg sosem, a férjem se nézegette. 6 hetes kontrollon annyit mondott a doki, hogy látja, hogy nem kellett varrni. Erre mondtam, hogy de, volt varratom. Azt mondta, hogy akkor nagyon jó munkát végeztek, mert nem látszik.
2023. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5,5 évvel szülés után is látszott a heg nekem. Nem én (vagy a férjem) nézegette, hanem következő szülésnél az orvos, nem erőltettük a gátvédelmet.
2023. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!