Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon tönkre lehet menni...

Nagyon tönkre lehet menni odalent a természetes szülés után? Melyik szülést tartjátok előnyösebbnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért választja ilyen sok anyuka a császárt, mert szerintem hiába hogy gyorsabb és fájdalommentesebb, de a felépülés viszont annál rosszabb és nehezebb. Nektek tönkretette a hüvelyeteket a sima szülés? A kitolás mindenkinek fáj? Ezekre lennék kíváncsi.
2023. jan. 30. 18:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
58%
Császárral szültem és nem volt fájdalmam utána, hamar felépültem. A hüvelyem kitágult, ugyanis ez nem a szülés módjától függ.
2023. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem tette.


De alapvetően a szülés módjàtól függetlenül is alakulhatnak ki problémàk


( süllyedés stb)

2023. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, de nem mertem megkérdezni. Kissé már közeleg a nagy nap és meg vagyok lőve rendesen.
2023. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
71%
3x szültem simán, minden rendben van
2023. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
81%
2x szültem természetes úton. Nem érzek semmit változást, a férjem sem mondta hogy más lenne.
2023. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
2 gyereket szültem hüvelyi úton. Abszolút nem mentem tönkre. A kitolás nem fáj, igazából az már a megkönnyebbülés volt nekem. A vajúdás a borzasztó.
2023. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a hüvelyi szülés mindenkinek fáj, aki mást mond az hazudik. Nekem semmi nem változott lennt nem mentem tönkre és tágabb se lettem. Varrni varrtak. Aranyerem az lett de az is helyre jött szerencsére.
2023. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
92%
Fél évvel később minden ugyanolyan volt, mint szülés előtt. Odalent, a testem többi részét hagyjuk. :D A kitolás már könnyű volt a vajúdáshoz képest, pedig rövid volt a zsinór, úgyhogy az átlagnál szenvedősebben ment. De a fájások már nem voltak olyan durvák, éreztem, hogy mindjárt vége, és annyira koncentráltam a nyomásra, hogy tényleg nem is fájt, amikor konkrétan kibújt. A varrás sem volt nagy dolog. De előtte a vajúdás pokol.
2023. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
61%
Varratszedés után szétnyílt a gátsebem, másnap hegkimetszés, resutura. Azóta is (26 éve) minden alkalommal bereped szex közben és fáj. Mégis újra hüvelyi úton szülnék, nem választanék emiatt császárt.
2023. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
31%

Persze, mindenkinek még szűkebb is, mint azelőtt ;) ;)

Nehogy elhidd kérdező. Még jó, hogy kitágítja a hüvelyt egy szülés.

2023. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!