Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan mentetek be kórházba...

Hogyan mentetek be kórházba szülni (magzatvíz+egyéb folyadékok)?

Figyelt kérdés

A kérdést akképp értem, hogy ilyenkor mikor mentek be szülni mit kell odalent felvenni? Elég egy bugyi, vagy ilyenkor már kell valamilyen betétet betenni? Tisztaságit? Vagy tenát? Neadjisten már kellhet pelenka is ilyenkor?

Ti mit vettetek fel vagy tettetek be amikor mentetek be szülni?



2023. máj. 1. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Otthon xxl adag magzatvíz ment el. Enyhe/közepes vizeletszivàrgasra való betètet vettem a szülès utàni vèrzèshez, abból tettem be.
2023. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
#9 Úgy értettem... nyílván hpgy pelenkát vettem fel. Csak rosszul fogalmaztam de szerintem egyértelmű volt hogy hogyan értem.
2023. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyiknél sem folyt el sem a magzatvíz sem semmi más. Nem úgy kell elképzelni mindent mint a filmekbeb
2023. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál nem szivárgott semmi nem kellett betét sem. Pár óra alatt megvolt hüvelyi úton. Második babánál egyszerre jött ki a magzatvíz, egyből kórházba kellett mennem, 2 nap múlva volt meg a kislányom S.O.S császárral
2023. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
3x szültem, de azt nem tudom milyen amikor elmegy a magzatvíz. Pedig 2 indult magától, de nem ment el a magzatvíz repeszteni kellett, mind 2 vel teljesen kitágulva értem be.
2023. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Otthon folyt el a magzatvizem, a kórházba menetelkor már csak szivárgott. Éjszakai EÜ betétet raktam a bugyiba (+ 1 szemeteszsákot az autó ülésére) és úgy mentem be. Ennyi elég volt.
2023. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!