Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Klinika szülészetével...

Róbert Klinika szülészetével kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok,van már 3 nagy gyerekem,akiket a Kútvölgyi Kórházban hoztam világra.

A szülésznő,akivel akkor szültem(Zachár Erika) most a Róbert Klinikán dolgozik és nagyon ragaszkodnék hozzá:)

Természetesen minden élmény,tapasztalat érdekelne.

Nagyon jókat olvastam Nega dr.nőről valamint Timmerman dr-úrol is.

Köszönöm a segítséget,

Dóri


2012. jan. 21. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/results?search_query=r%C3%B3bert+k%C3..


ha esetleg hasznos volt a válasz felpontozol? :)

köszike :)

2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én két éve szültem ott a Kisfiamat, Nega doktornőnél, és nagyon meg voltam elégedve a kórházzal és az orvosommal is.:) Császárral szültem, de így is nagyon jó emlék, főleg úgy, hogy a doktornő megkímélt a fájdalomtól, és még meginduló vajúdás előtt programozott császárra írt ki, mert köldökzsinór-tekeredésre gyanakodott. És milyen jól tette! A Kisfiam szó szerint beágyazta magát a zsinórba, esélye nem lett volna természetes úton megszületni... Pár napja teszteltem ismét pozitívat, és idén is nagyon szívesen szülnék ott.:) Ami az anyagiakat illeti, kissé húzósabb lett, mint 2010-ben, 2 éve 300-ból kijött a szülés, a terhesgondozást pedig akkor megúsztam "ingyen" a kórházban. Most annyi a különbség, hogy mindenért számláznak, de vannak ún. csomagjaik is. e pár héten belül fent lesz a neten is (www.robertklinika.hu) egy akciójuk, és olcsóbban ki lehet jönni. Ha van még kérdésed, szívesen segítek!
2012. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!