Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a legnagyobb méhösszeh...

Mi volt a legnagyobb méhösszehúzódás értéked amit mutatott a ctg miközben vajúdtál?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

80 körül

A ctg fabatkàt sem ért erre


A baba szívhangja volt a lényeg


Màsiknál nem is láttam a szüléskor ctg-t kivéve amikot felvettek osztàlyra.. akkor is csak odatartották álltamban..

2023. jún. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

70 viszont a végére kb semmit se mutatott. Biztos elmozdult de nem találtam meg a helyét, az a lényeg, hogy a szívhangos működött. :D


Előző szülésemnél azt figyeltem, hogy tolófájás bár közel sem fáj annyira, ott sokkal magasabb volt az érték, még 160 körüli is, vagy beképzeltem volna?

2023. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100ig tudtam követni a monitoron, onnantól már rá sem néztem csak befelé tudtam figyelni. Akkor voltam olyan 2 ujjnyinál, szóval még volt bőven erősödés.
2023. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Míg a megfigyelőben voltam, semmi fájásom nem volt, mutatott 140et egyszer.

Mikor már vajudtam, könyörögtem a halálomért 60 fölé nem ment. Szoval en ebben a gépben valahogy nem hiszek.

2023. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13,5
2023. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!