Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor jegyeztek elő császárra...

Mikor jegyeztek elő császárra farfekvés miatt?

Figyelt kérdés

A következő uh időpontom 32. hétre van és az orvosom azt mondta, hogy ha akkor nem lesz irányban a baba, akkor elő kell jegyezni császárra. Amit baromira nem értek és ideges lettem, még van akkor 2 hónapja megfordulni. Elvileg több uh-ot már nem akarnak csinálni szülésig, csak a tervezett császár napján. Most volt 30 hetes genetikaim, tudom, hogy most popsival lefelé van.

Ezt másnak is így csinálták, csak szerintem teljes hülyeség? Egy ismerősömnek 38. hétre adtak császár időpontot. Mi van, ha akkor még nincs befordulva és ki akarják szedni?


2023. jún. 22. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

36.héten hozta szóba az orvosom a császármetszést,38.héten jegyezték elő,de még akkor is csináltak egy ellenőrző uht hátha befordult.Kicsit korai szerintem is,bár minél idősebb a terhesség annál kisebb az esély hogy befordul a baba (viszont sok helyen mondják hogy szüléskor is befordulhat)

Minden esetre ha császár a vége se dől össze a világ.

2023. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
36+4 héten derült ki, hogy faros lesz, nem jegyeztek elő, mert várni akartak, hogy hátha befordul. Rá 2 napra elfolyt a magzatvíz, megszületett. Nekem 36 hetesen mondta az orvos, hogy kevés rá az esély, hogy befordul, de neked még viszonylag sok időd van.
2023. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem engedném 38 hetesen kivenni azért mert faros. Meg 2 hete lenne befordulni és arra a 2 hétre még az idegredszerének nagy nagy szüksége van. Ha nem fordul be akkor műtsenek meg a 40. hét után. Nekem pl a 3. csázsárom lesz, így biztosan csak az lehet, de csak a 38. heti Nst-n fogjuk megbeszélni az időpontot, közel a 40. héthez lesz.
2023. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
35 hetesen pedzegették. Nem vettem komolyan, bár utána jártam a külső fordításnak, de avval is várni akartam még, hiszen rengeteg idő volt. Meg is fordult szépen. 32 hetesen nézni is fölösleges, hogy fekszik éppen.
2023. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
38. héten írtak ki 39+4-re. De igazából szinte kérni kellett.... Nem a kórházba jártam gondozásra, furcsán néztek rám, épp csak meg nem kérdezték, minek? Minek, hát fiú, első baba, és faros volt szinte az egész terhesség alatt, plusz nagynak becsülték.
2023. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36. Héten beszéltünk róla először, 37. Végén időpontot kaptam az anesztenshez (ha jól írom), és a dokim ki is írt 38.on még megnéztek, de aznap befordult, így ki is húztak a listáról. (Nekem gyakran nézték a végén, mert problémás volt a terhességem, de a 38.on alapból van egy uh ebben a kórházban, plusz műtét előtt is megnézik, hátha.)
2023. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem jegyeztek elő,megbeszéltük az orvosommal,hogy megvárjuk,hogy induljon be magától,ahogyan lennie kell.

40+3-nál elfolyt a magzatviz,még hagytak 3 órát vajúdni és utána megcsászároztak.(SOTE2).

En biztosan nem engednem..

2023. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Akkor a 32. hét tényleg bőven túl korán van. Ha nem is fordulna be addig, én is úgy szeretném, mint a #7-es. De a magzatfordítás is érdekel. Persze addig még rengeteg idő van, remélem, hogy beforog magától.
2023. jún. 23. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a faros anyukákhoz lenne kérdésem! Hol éreztétek a rúgásokat?
2023. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 végig csak a szemérem fölötti részen. Feljebb sose.
2023. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!