Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnap szültem alolrol...

Vasárnap szültem alolrol vartak. Ma mikor vatat akartam cserélni észre vettem hogy ki jött a külső varatom mit tegyek egy dokit semm erek a már ilyenkor el. Tehetek vatat éjjelre a vérzés miatt ??

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha vasárnap szültél akkor te még kórházban vagy. Keress egy orvost vagy egy nővért. A vatta pedig milyen elavult dolog már, vannak korszerű, szülés utáni betétek. Neked is kényelmesebb lesz, meg a szobatársak sem szagolják.
2023. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy mèg kórházba van. Pl èn pènteken szültem, vasárnap hazaengedtek.

Menj be a sürgősségire. Ott ellátnak.

2023. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már ithon vagyok. Milyen el avult dolog? A doktor nem engedte a betetet a varat miatt. Nem kell szagolni van olyan hgy tusolas. És nem ez volt a kérdésem szóval felesleges okoskodást semm kertem.
2023. aug. 1. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szétjött varrattal én már rég bementem volna a sürgősségire, nem olyan vicces, ha nem jól rögzítve gyógyul a seb 🙄 ahelyett, hogy vattával bohóckodsz.
2023. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem olyan varratom volt,ami magától potyogott ki

Szerdán megszultem,de pénteken már potyogott ki a zuhanyzás közben.(meg kórházban voltam,a doki látta,O mondta,hogy nincs problema csak potyognak ki a varratok.)

Nem lehet,hogy neked is olyan varratjaid vannak amik magától kipotyognak?

(Mondjuk nem tudom nálatok mivel varrnak,nálunk ilyen magától potyogos cuccal.)

2023. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mondta hogy magától ki fog potyogni csak féltem hogy neme korai. De köszönöm szépen hogy írtál.
2023. aug. 2. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nincs mit szivesen
2023. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!