Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vasárnap reggel óta pecsételő...

Vasárnap reggel óta pecsételő vérzés, néha barnázás. Mi okozhatja? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
3szor vetéltem, azok kezdődtek pecsételéssel, barnázással, egyébként soha nem pecsételtem vagy barnáztam menzesz előtt. A ciklusom rendszertelen, 30-50 nap között mozog, most 45 napnál tartok kb, illene megjönnie. Nagyjából 16 nappal ezelőtt volt egy 10 perces alhasi görcsöm, ami úgy múlt el, ahogy jött, én akkor azt peteérésnek tudtam be. Nem védekezünk, szeretnénk babát. Másfél hónapja L-Thyroxint szedek pm alulműködésre. Okozhat a gyógyszer ilyet? Ma reggeli és tegnap reggeli teszt negatív. Az endokrinológus szerint "majd megjön rendesen", de a korábbi vetélések miatt kicsit félek... Holnap azért elmegyek nőgyógyászhoz, biztos ami biztos. Ha ő is azt mondja, hogy nincs terhesség, megnyugszom (nem azért, mert nem vagyok terhes, hanem mert nem vetélek megint). Járt már így esetleg valaki gyógyszertől? Van itthon megmaradt utrogestan kúpom, gondoltam, hogy elkezdem alkalmazni, de nem akarok bekavarni magamnak, a "semmire" meg minek ugyebár. Arról nem is beszélve, hogy orvosi utasítás nélkül talán nem kéne..
2015. jún. 16. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Először is nagyon sajnálom, hogy ennyi babát elvesztettél.


A gyógyszerekkel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de nekem is volt ilyen barnázás régebben, nekem egy méhszájpolip okozta. Teljesen ártalmatlan valami volt, csak a neve ijesztő. Bár gondolom már jópárszor megvizsgáltak, azt már látták volna.


Terhesség elején is barnáztam, arra kaptam Utrogestant én is. Én nem szedném be míg nem lát doki, nehogy megkavard a szervezeted. Nincs lehetőséged elmenni egy vérvételre, hogy megnézzék a Hcg szintet?


Kitartást, szurklok neked! :)

2015. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!