Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor induljak a kórházba?

Mikor induljak a kórházba?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban fájásokra ébredtem, amik reggelre elmultak, délután fel 3 korul azonban ujra kezdodtek, azota nem mulnak, tobbszor ultem meleg vizbe, viszont nem percre pontosak, 7-10-12-15-18 percesek, tehat eleg rendszertelen, az erosseguk azonban mar nem kicsi, meg kell allnom, most a combomba is sugarzott mar, derekamat-hasam alja faj, huzza nagyon. Tolunk 45 kmre van a korhaz, igy viszont még nem indultam el, hogy nem rendszerezodtek. Kell nekik egyaltalan? 3. Szulesem lesz, 1. Csaszar volt, 2. Spontan huvelyi, ott az elso tagulasi verzesnel bevitt a mento, most pedig itthon vajudom. Mikor kellene elindulnom? Nagyon tanacstalan vagyok.
2023. aug. 5. 19:44
 1/10 A kérdező kommentje:
40+6 hetes kismama vagyok, ez lemaradt.
2023. aug. 5. 19:44
 2/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy tegnap fel 3kor kezdodtek ujra, utana egesz ejszaka es ma egesz nap nem mulnak, nem irtam egyertelmuen.
2023. aug. 5. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor mentem be amikor már feküdni sem bírtam. 5 perces fajasokkal. Nekünk 20 percre volt a kórház, de mire beertunk már 2 percesek voltak.

Szóval szerintem ha egy kicsit kezd rendszerezodni, akkor én mennék, vagy ha már nagyon fáj.

2023. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Mi rendszeres 5 perces fajasokkal indultunk a kórházba. A kórház tőlünk 35 km. Viszonylag hamar rendszereződtek, este 10kor jöttek az első fajasok , éjjel 3kor indultunk is. De még így is csak délután 2re lett meg a kislányunk. Viszont első baba volt.


Második első fájástól számítva 2 óra 45 perc alatt lett meg. De őt inditották.

Kíváncsi leszek most hogyan alakul. (34+5 hkm)


Azt tanácsolom neked ,hogy várd meg míg szépen beáll. Rendszereződik. 5 perces fajasokkal indulnék amúgy szintén.

2023. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én már most bemennék. Nézzenek rád, az a biztos. Elég régen kezdődtek a fájásaid...
2023. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Már biztosan nem aktuális, remélem már hamarosan babázhatsz és minden jól megy.🙂


Ha más olvassa: tőlünk a kórház forgalom nélkül 26 perc, 18 km volt. A szülésznőm azt mondta, hogy 5-8 perces fájásokkal induljak. Ha ráhallgatok félúton megszülök. Első gyereknél enyhe pici, folyamatos menstruációs görcs érzés után brutál 3 perces fájásaim lettek, így indult a vajúdás. A világom nem tudtam, úgy fájt. A szerencsém az volt, hogy pont a kórházban voltam, hogy megindítsák a szülésem, mert cukros voltam. Hát nem kellett. Én legközelebb biztosan nem várnék, inkább szenvednék a váróban, minthogy megszüljek a kocsiban.

2023. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért a helyedben bemennék, elég messze van a kórház.

#6: nekem is stabil 5-8 percet mondott a másodiknál az orvos. Ez egész a kitolásig nem teljesült. Úgy kellett elsóhajtanom a kitolásokat és így is épp, hogy a kórházba érve született a baba, pedig 10 perc sincs tőlünk.

2023. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az egészet figyelembe véve bemennék minél előbb, még ha vajúdni is kell még a kórházban.
2023. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem bementetek és már meg is van a baba :)
2023. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3-5 percesekkel vitt be a mento, egy nstre es egy elokeszitesre volt ido, jottek is a tolofajasok, osszesen 1 orat voltam a szuloszoban. 🙂
2023. aug. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!